Jump to content
abc

2. urodziny Premium.pl

Recommended Posts

Kolejnych 20000 użytkowników, 34000 transakcji i 100000 utrzymywanych domen! :)

 

I przy okazji najlepsze życzenia dla pb oraz Intersona, bez których Premium nie byłoby takie samo.

 

Dzięki!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojej strony również wszystkiego dobrego! Czekamy na jakąś promocję w związku z rocznicą :P

Wszystkiego dobrego !

Jakąś dobrą promocją urodzinową oczywiście nie pogardzę :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego i kolejnych nie 100 tys. ale przynajmniej 1 mln utrzymywanych domen w serwisie Premium.pl

Dla mnie Premium.pl wyrasta na jedną z przyszłościowych firm, która za kilka lat może okazać się czarnym koniem zabierając znacznie więcej % udziału w rynku "swojej konkurencji"... oj... dużo można pisać w samych pozytywach.

 

PB, INTERSON oby tak dalej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojej strony również wszystkiego dobrego! Czekamy na jakąś promocję w związku z rocznicą :P

 

Przydałaby się jakaś promocja albo jednorazowy bonus np.:

 

1. jednorazowe punkty na przechwytywanie domen 1 pkt. = 1 domena utrzymywana w serwisie

 

2. gratis rejestracja domen np. 50-100 domen w serwisie = 1 darmowa rejestracja

 

To takie moje dywagacje i pomysły... :) ale jestem w 0,5-0,6% częścią liczby utrzymywanych domen w Premium.pl, więc pomysły można zgłaszać :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję sukcesu premium.pl wypracowanego przez ciężką, codzienną i systematyczną pracę nad fajną platforma i superpanelem. Oby tak dalej. Trzymam kciuki i dziękuję za wszystko bo wiem, że moje domeny są u Was bezpieczne.

 

Proponującym promocję przypominam, że gdy idziesz na urodziny to zwykle Ty przynosisz prezent, a nie oczekujesz jego otrzymania ;) Może więc z tej okazji niech każdy przeniesie do Premium 100 domen i chyba wszyscy będą zadowoleni ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje, Przemek!

Już od dawna wszystkie domeny mamy w Premium i tego stanu rzeczy zmieniać nie zamierzamy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko żeby ta konkurencja generowała dla nas korzystniejsze ceny przedłużeń, przechwyceń, rejestracji, prowizji...

bo jak na razie zaobserwowałem, że wzrost konkurencji jest wprost proporcjonalny do wzrostu cen, co jest dziwne ;)

Edited by CzarnyElo
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyłączam się do życzeń i gratulacji. Dopieszczony panel i bezawaryjny serwis, to zasługa ciężkiej pracy całego zespołu Premium.pl - oby tak dalej!

 

A przy okazji dwóch latek - czy tak wyglądał PB i Interson na firmowej dwulatkowej imprezie? :P

 

s0w23h0ryvof.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję sukcesu premium.pl wypracowanego przez ciężką, codzienną i systematyczną pracę nad fajną platforma i superpanelem. Oby tak dalej. Trzymam kciuki i dziękuję za wszystko bo wiem, że moje domeny są u Was bezpieczne.

 

 

ototo :)

 

również przyłączam się do życzeń :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszego!

 

Ps. z tej okazji proszę o promo 1zł za rejestracje bez limitów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 lata piękny wiek :)

Zycze dalej udanej zabawy z korzyscia do Wlascicieli i Klientow, do ktorych sie zaliczam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyłączam się do życzeń i gratulacji. Dopieszczony panel i bezawaryjny serwis, to zasługa ciężkiej pracy całego zespołu Premium.pl - oby tak dalej!

 

A przy okazji dwóch latek - czy tak wyglądał PB i Interson na firmowej dwulatkowej imprezie? :P

 

 

 

To już nie ten wiek Domainer. Teraz to bardziej tak :P

 

b4691a3053ec0968med.jpg

 

Lub tak :D

 

imprezowicze.jpg

 

Również przyłączam się do życzeń i życzę kolejnych dwu...dziestu latek :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×