Jump to content
abc

2. urodziny Premium.pl

Recommended Posts

Po kiepskim starcie - problematycznym dla użytkowników ppd.pl jeśli chodzi o płynny transfer domen oraz wykorzystaniem momentu słabości przez konkurencję - bardzo ładny ciąg dalszy.

Życzę dalszego ukierunkowania na potrzeby klientów.

 

Stówa - jestem z Wami!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim za życzenia i za to, że jesteście z nami. :-) Teraz przed nami kolejny rok pracy, by uczynić premium.pl jeszcze lepszym i przyjaznym dla Was, ale także dla Waszych klientów. A promocje? Na ten rok planujemy ich kilka, najbliższa już naprawdę niedługo. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim za życzenia i za to, że jesteście z nami. :-) Teraz przed nami kolejny rok pracy, by uczynić premium.pl jeszcze lepszym i przyjaznym dla Was, ale także dla Waszych klientów. A promocje? Na ten rok planujemy ich kilka, najbliższa już naprawdę niedługo. :-)

 

Ja również dołączam się do życzeń. Wszak dzięki Wam tamten rok zamknął się dla mnie na ogromnym plusie, a raczej na spokojnym i płynnym przelewaniu pieniędzy od Was do mnie na konto. A to plus:)

 

Dobrego!

 

 

p.s. czy nie dałoby rady cen brutto dać obok, a nie pod, bo zlewa się wszystko strasznie:) Tak z okazji urodzin:)

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten torcik ze świeczkami na stronie jakoś mnie zastanowił ;-) A to dziś trzecie urodziny premium.pl

Wszystkiego naj dla całej ekipy i powodzenia w rozwoju projektu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten torcik ze świeczkami na stronie jakoś mnie zastanowił ;-) A to dziś trzecie urodziny premium.pl

Wszystkiego naj dla całej ekipy i powodzenia w rozwoju projektu.

Też mnie trochę zastanowił, ale głowę miałem dziś zaprzątniętą innymi sprawami, więc jakoś mi umknęło.

 

Powodzenia i wszystkiego dobrego !

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego Najlepszego! Niechaj konkurencja nadal sama strzela sobie w kolana i potyka się o własne nogi. Nie musicie się martwić o zdobywanie klientów, konkurencja jest bardzo skuteczna w pozbywaniu się swoich :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za życzenia, sami prawie przegapiliśmy urodziny, bo byliśmy całkowicie pochłonięci pracą nad nowymi funkcjonalnościami dla Was. :wub:
Z kolei dziś (2.02) piąte urodziny ppd - kto jeszcze pamięta nasz teaser? :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×