Jump to content
Sign in to follow this  
aazzas

No i co z tą fantą zrobić LOL

Recommended Posts

W zasadzie nie do końca do tego działu się to nadaje ale...

W wyniku przelotnej zaćmy (LOL) do paru zamówionych domenek (dla których mam dalsze plany) wcisnęło mi sie takie coś:

 

video-free.biz

 

Narazie zaparkowana jest na Namedrive ale bez wcześniejszego ruchu nie wiem czy przez rok zwróci mi się choćby za opłetę rejestracyjną...

A może domenka nazwa nie jest taka zła? Może to mój czarny koń który przyniesie mi kokosy? :) :wink:

Parkować i czekać na cud, szukać kupca, spisać na straty?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozesz probować szukać kupca, lecz wątpię czy ktoś by nią był zainteresowany. Musisz wiedzieć że domen .eu było więcej po kilku godzinach okresu land rush niż .biz przez kilka lat. Wiec rynek nie wykreował tej tld jako bardzo atrakcyjną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może wiesz ile możnaby wycisnąć z parkowania na ND? Nie liczę bynajmniej na wielkie zyski lecz miło byłoby gdyby ten nie do końca przemyślany wydatek jakoś mi się zwrócił... plus pare zł na lizaka LOL

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL, a toś mnie usadził.

Jak na osobę która niejako reklamuje (i zachęca do) parkowanie domen niezbyt dobrze wywiązujesz sie z tego zadania :wink:

Czy google i inne wyszukiwarki eliminują z wyników strony zaparkowane na SEDO, ND i podobnych serwisach? Zawsze jest jakaś szansa że ktoś się dopuka.

 

W najgorszym przypadku trza będzie spamować stroną na każdym wolnym kawałku netu LOL :twisted:

jk :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zachęcam do UCZCIWEGO parkowania. Z praktyki wiem, że jak domena nie ma ruchu na początku to ciężko bez łamania regulaminu mieć w przyszłości na niej jakiś ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak "jk" sugeruje - I'm just kidding.

 

Jednak - "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" chciałoby się powiedzieć. Czy nigdy przenigdy nie zdarzyło ci się stosować moralnie dwuznacznych praktych by reklamować swoje stronych, choćby to forum?

Morale moralami (w zasadzie zgadzam se z tobą) ale zarabianie (w necie czy realu) a crystaliczna uczciwość i brak stosowania nie zawsze pochwalanych technik reklamy nie koniecznie maja dużo wspólnego :wink:

 

No nic, co do domenki, kto wie, może ktoś się kiedyś pokusi na nią :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×