Jump to content
Xaxs

AZ.pl Padł ?

Recommended Posts

Miałem podobnie, przejdź na jakąś podstronę np. giełda domen i tam się zaloguj. KRZAK...

Edited by CzarnyElo
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie się zalogować do az.pl? Mi się wczytuje cały czas strona główna. Linki wewnętrzne na stronie też popsute.

Az w stanie agonii?

 

tekstu, ofert, wszystkiego nawalone to i nie dziwne, że nie mozna tego ogarnąc.

 

Też wczoraj się zdziwiłem, jak chciałem sprawdzić cennik, że prawie wszystko linkuje do strony głównej az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam .

Wczytują się Wam strony ofertowe ?

U mnie od dwóch godzin żadna ze stron ofertowych domen wystawionych na giełdzie az.pl nie

wczytuje się .

Sprawdzane z różnych przeglądarek , czyszczone cache , próby wejścia z googla

również zakończone niepowodzeniem .

.

Pozdrawiam .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, ale w AZ to sie zdarza. Jeszcze czesciej 404 Not Found pojawia sie u mnie w momencie zaplaty - trzeba cofnac sie o krok i sprobowac ponownie, zazwyczaj pomaga. Jezeli nie pomoze, sprobuj jeszcze raz :D

Jak to w AZ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To samo, ale da się wejść, wróć do strony głównej i wejdź ponownie w domeny. Trzeba będzie chwile poczekać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi . Jeśli pozwolicie jeszcze dwa pytania :

-czy wczytują się ( wczytywały się 1 - 2 godziny wstecz) Wam strony ofertowe domen wystawionych na gieldzie ?

-czy support odpowiada na zgłoszenia w czasie standardowych 10 godzin roboczych ?

Pzdr .

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych występowały chwilowe niedogodności w dostępie do naszej strony. Sprawa została dość szybko rozwiązana przez administratorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę się zalogować na stare AZ, gorzej z nowym AZ, bo wpisując te same dane wyskakuje komunikat z błędem... Nie da się zalogować na nowe AZ wykorzystując dane do logowania ze starego AZ? Trzeba zakładać nowe konto czy o co chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę się zalogować na stare AZ, gorzej z nowym AZ, bo wpisując te same dane wyskakuje komunikat z błędem... Nie da się zalogować na nowe AZ wykorzystując dane do logowania ze starego AZ? Trzeba zakładać nowe konto czy o co chodzi?

Dokładnie. Trzeba założyć nowe konto. I to da się założyć tylko kupując od razu jakąś usługę. nie ma linku do zakładania konta tak po prostu "nazajpierw". Jak już założysz konto to czeka cię megachu...owy panel. Aha, teoretycznie nie można kupić od razu wielu domen, no, może posługując się dopiero tym linkiem. jednak sposób dodawania domen do kosza to jest jedno wielkie kluczenie. Usability - zapomnij! Innymi słowy: serwis zrobiony tak, aby bardziej zniechęcić niż ułatwić i umilić zakupy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to nieźle, nie spodziewałem się takiego rozwiązania po poważnej firmie. Zachowanie typowe dla firmy - krzak i na takie miano od dłuższego czasu pracowało i w końcu się napracowało AZ.

 

Rozumiem, że przechwytywanie zostało wyłączone w starym AZ, czy działa Wam i możecie coś dodać do przechwycenia? U mnie wyskakuje białą strona po długim mieleniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że przechwytywanie zostało wyłączone w starym AZ, czy działa Wam i możecie coś dodać do przechwycenia? U mnie wyskakuje białą strona po długim mieleniu.

Przechwytywanie NIE zostało wyłączone. Tylko to sprawdzałeś? Cały serwis na dawne.az.pl nie działa od paru godzin z krótkimi i sporadycznymi przerwami, w czasie których działa, ale na tyle krótko, że nie da się nic zrobić. Serwis na az.pl działa prawdopodobnie normalnie, ale z tego nigdy nie korzystałem i raczej nie zamierzam korzystać.

 

Aktualizacja 17:15: Wydaje się, że już działa i mam nadzieję, że to koniec awarii na dzisiaj.

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam .

Proszę o odpowiedź osoby posiadające swoje domeny wystawione na giełdzie lub aukcji w az.pl

(choć bardzo wątpię ,że takie są :) .

Czy wyświetlają się wam strony ofertowe domen wystawionych na giełdzie ? ( wpisywane w przeglądarkę )

Czy wyświetlają się wam strony ofertowe domen na giełdzie z poziomu panelu konta ?

Pytanie do wszystkich - czy macie dostęp do giełdy lub aukcji z poziomu strony głównej dawne .az.pl ?

stopka strony

giełda domen

aukcje domen

U mnie od dnia wczorajszego brak dostępu - wszystkie powyższe pytania na nie .

Na szybką odpowiedź od pseudosuportu az.pl nie ma co liczyć .

 

Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi .

Pozdrawiam .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś się orientuje jaki jest aktualny adres mailowy do wysyłania wniosków o AI? Ten co zawsze wysyłałem domena@az.pl nie działa...

 

Czy oni mieli zmianę? Na stronie az.pl znaleźć kontakt mailowy to szukanie igły w stogu siana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×