Skocz do zawartości

AZ.pl Padł ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

umberto

umberto

.za.je.bi.sc.ie(tm)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6974 postów

Mogę się zalogować na stare AZ, gorzej z nowym AZ, bo wpisując te same dane wyskakuje komunikat z błędem... Nie da się zalogować na nowe AZ wykorzystując dane do logowania ze starego AZ? Trzeba zakładać nowe konto czy o co chodzi?

Dokładnie. Trzeba założyć nowe konto. I to da się założyć tylko kupując od razu jakąś usługę. nie ma linku do zakładania konta tak po prostu "nazajpierw". Jak już założysz konto to czeka cię megachu...owy panel. Aha, teoretycznie nie można kupić od razu wielu domen, no, może posługując się dopiero tym linkiem. jednak sposób dodawania domen do kosza to jest jedno wielkie kluczenie. Usability - zapomnij! Innymi słowy: serwis zrobiony tak, aby bardziej zniechęcić niż ułatwić i umilić zakupy.

Ekspert

Ekspert
  • Advert

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1254 postów

No to nieźle, nie spodziewałem się takiego rozwiązania po poważnej firmie. Zachowanie typowe dla firmy - krzak i na takie miano od dłuższego czasu pracowało i w końcu się napracowało AZ.

Rozumiem, że przechwytywanie zostało wyłączone w starym AZ, czy działa Wam i możecie coś dodać do przechwycenia? U mnie wyskakuje białą strona po długim mieleniu.

Domenatorix

Domenatorix

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 538 postów

Rozumiem, że przechwytywanie zostało wyłączone w starym AZ, czy działa Wam i możecie coś dodać do przechwycenia? U mnie wyskakuje białą strona po długim mieleniu.

Przechwytywanie NIE zostało wyłączone. Tylko to sprawdzałeś? Cały serwis na dawne.az.pl nie działa od paru godzin z krótkimi i sporadycznymi przerwami, w czasie których działa, ale na tyle krótko, że nie da się nic zrobić. Serwis na az.pl działa prawdopodobnie normalnie, ale z tego nigdy nie korzystałem i raczej nie zamierzam korzystać.

Aktualizacja 17:15: Wydaje się, że już działa i mam nadzieję, że to koniec awarii na dzisiaj.

Użytkownik Domenatorix edytował ten post 08 March 2015 - 17:17

Xaxs

Xaxs

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 374 postów

Witam .

Proszę o odpowiedź  osoby posiadające  swoje domeny  wystawione na giełdzie lub aukcji   w az.pl 

(choć bardzo wątpię ,że takie są :) .

Czy wyświetlają się wam strony ofertowe domen wystawionych na giełdzie ? ( wpisywane w  przeglądarkę )

Czy wyświetlają się wam strony ofertowe  domen na giełdzie  z poziomu panelu  konta ?

Pytanie do wszystkich  - czy macie dostęp do giełdy lub aukcji z poziomu strony głównej  dawne .az.pl ?

stopka strony 

giełda domen 

aukcje domen

U mnie od dnia wczorajszego  brak dostępu - wszystkie powyższe pytania na nie . 

Na szybką odpowiedź  od pseudosuportu az.pl nie ma co liczyć  .

Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi .

Pozdrawiam .

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1952 postów

Czy ktoś się orientuje jaki jest aktualny adres mailowy do wysyłania wniosków o AI? Ten co zawsze wysyłałem domena@az.pl nie działa...

Czy oni mieli zmianę? Na stronie az.pl znaleźć kontakt mailowy to szukanie igły w stogu siana.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych