Jump to content
Sign in to follow this  
freelancerka

baneryflash.pl banneryflash.pl

Recommended Posts

Myślę że na domeny wcześniej czy później znajdzie się chętny, parę innych (gorszych) wersji tych domen zagospodarowanych np. banery-flash.pl, baner-flash.pl itp. Kwestia na jak długo wystarczy Ci cierpliwości i za ile je sprzedasz, myślę że ok. 3k za sztukę było by ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie 3k za sztukę, to między bajki można włożyć...niestety...

 

Ale to tylko moje zdanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciężko aby firma zajmowałą się tylko banerami... tym bardziej tylko flashowymi..

Może xx zł.. dla jakiegoś zapaleńca początkującego i zauroczonego technologią macromedia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Icebreaker: technologią macromedia? :) Witamy po hibernacji! :)

Dostałam ofertę tysiąc złotych za jedną z tych domen, stąd moje pytanie.

xx zł? jeden baner flash często kosztuje więcej. ;) Swego czasu miałam na tych domenach portfolio banerowe i zdobyłam kilu dobrych, stałych klientów, więc mają one realną wartość. Firmy, które zajmują się też innymi, pokrewnymi usługami mogą być myślę zainteresowane, wystarczy dać na tych domenach ofertę do banerów i podesłać klientowi, który sie trafi przez taką stronę resztę oferty firmy. Nie widzę problemu, są tylko dodatkowe możliwości. Póki co trwają negocjacje :). 1tysiąc złotych za domenę to moim zdaniem za mało, ale zobaczymy. Dzięki za opinie :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Największe użycie w tej chwili to gry, szczególnie na facebooka, po za tym niektóre animacje (np seria animacji happy tree friends) powstają we flashu :) tak szybko to znowu nie wymrze. Dzięki za rady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, gry online nie pomyslalem, bo to nie moj target, ale jesli chodzi o wykorzystanie przy "webmasterce" to tylko bannery.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak - po ch** dajesz coś do wyceny/opinii skoro i tak "swoje wiesz" - trochę bez sensu, nie uważasz? Każdy Twój post w tym wątku (poza pierwszym) jest zaczepny, złośliwy i totalnie wku*****jący. Siedzę (żyje z tego) w projektowaniu stron www od '98 i uwierz mi, że nikt od 10 lat (rzucam w ciemno, tylko nie czepiaj się konkretnych dat) nie pyta się/nie potrzebuje/nie chce serwisów full flash (to tak apropo tej agencji). Poza tym ty nie masz domeny stronyflash, gryflash czy "cuda na kiju" flash tylko ban(n)eryflash i taka domena (oczywiście wg mnie) nie jest więcej warta niż dostałe(a)ś ofertę. To że gdzieś tam jest agencja itp nie zmienia faktu, że strony full flash dawno wymarły i nikt takich stron już nie robi (pomijam tutaj znalezienie jelenia któremu można wszystko wmówić itp).

 

Ban(n)eryflash tylko dla kogoś, kto ma kontakty i freelancerzy jako podwykonawca dla dużych agencji robiących pełne kampanie reklamowe dla dużych klientow i podzlecających złożenie kompletu kreacji bannerowych na portale i serwisy branżowe.

 

Jeśli chcesz handlować domenami, to nie bierz pod uwagę swoich osobistych historii z domeną, tylko sprzedawaj - imho wyższa oferta się już nie pojawi, chociaż oczywiście chciałbym się mylić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, szczerze, aż nie wiem co Ci odpowiedzieć

"Każdy Twój post w tym wątku (poza pierwszym) jest zaczepny, złośliwy i totalnie wku*****jący." Nie było to moją intencją, co do technologii flash, to się z Tobą zgadzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak - po ch** dajesz coś do wyceny/opinii skoro i tak "swoje wiesz" - trochę bez sensu, nie uważasz? Każdy Twój post w tym wątku (poza pierwszym) jest zaczepny, złośliwy i totalnie wku*****jący. Siedzę (żyje z tego) w projektowaniu stron www od '98 i uwierz mi, że nikt od 10 lat (rzucam w ciemno, tylko nie czepiaj się konkretnych dat) nie pyta się/nie potrzebuje/nie chce serwisów full flash (to tak apropo tej agencji). Poza tym ty nie masz domeny stronyflash, gryflash czy "cuda na kiju" flash tylko ban(n)eryflash i taka domena (oczywiście wg mnie) nie jest więcej warta niż dostałe(a)ś ofertę. To że gdzieś tam jest agencja itp nie zmienia faktu, że strony full flash dawno wymarły i nikt takich stron już nie robi (pomijam tutaj znalezienie jelenia któremu można wszystko wmówić itp).

 

Ban(n)eryflash tylko dla kogoś, kto ma kontakty i freelancerzy jako podwykonawca dla dużych agencji robiących pełne kampanie reklamowe dla dużych klientow i podzlecających złożenie kompletu kreacji bannerowych na portale i serwisy branżowe.

 

Jeśli chcesz handlować domenami, to nie bierz pod uwagę swoich osobistych historii z domeną, tylko sprzedawaj - imho wyższa oferta się już nie pojawi, chociaż oczywiście chciałbym się mylić.

 

Co jakiś czas zgłasza się jeszcze klient, który chce stronę "tylko i wyłącznie w technologii flash", ale wystarcza krótka rozmowa i już flash nie chce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×