Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Wykorzystano limit ofert domen na dzień (2).

Recommended Posts

Guest

o co chodzi , co za porabany pomysl ?!?!

 

 

ktos moze mi wyjasnic, dlaczemu nie moglem dalej licytowac w aukcji domeny przechwyconej ?

 

 

po raz pierwszy raz licytowalem przechwycona domene na Premium i mam nadzieje, ze nie przechwyca wiecej nic, co wpadnie mi w oko

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

o co chodzi , co za porabany pomysl ?!?!

 

 

ktos moze mi wyjasnic, dlaczemu nie moglem dalej licytowac w aukcji domeny przechwyconej ?

 

 

po raz pierwszy raz licytowalem przechwycona domene na Premium i mam nadzieje, ze nie przechwyca wiecej nic, co wpadnie mi w oko

 

Czy chodzi o tą wczorajszą wspólną licytację? Jeśli tak to przyznam, że zdziwiłem się brakiem Twojej dalszej licytacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że tak wyszło:) Mogłeś przewidzieć to jakoś i nie licytować aż tak "wysoko" :lol:

 

Nie mniej jako to dokładanie było, bo szło, szło i nagle co... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

dostalem komunikat jak w tytule watku i koniec. No trudno, mam inne sztuki na oku ;)

Otrzymalem juz odpowiedz od Premium na ticket, ale niestety "troche" nie trzyma sie tematu.

Jak widac odrobina szczescia tez sie przydaje.

Masz juz komplet, wiec udanej sprzedazy !

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Wykorzystano limit ofert domen na dzień (2).

 

 

ktos moze mi wyjasnic, dlaczemu nie moglem dalej licytowac w aukcji domeny przechwyconej ?

 

 

A ja nadal nie wiem o co chodzi a wydawało się ciekawe po przeczytaniu tematu i pierwszego postu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nadal nie wiem o co chodzi a wydawało się ciekawe po przeczytaniu tematu i pierwszego postu.

 

Jest limit 2 podbicia dziennie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nadal nie wiem o co chodzi a wydawało się ciekawe po przeczytaniu tematu i pierwszego postu.

 

Ja mogę tylko napisać tyle, że licytowaliśmy z hansem domenę przechwyconą(rejsywedkarskie.pl - żadna tajemnica). Licytacja przebiegała normalnie jak to na aukcji. Po moim podbiciu, cisza i wygrałem aukcję. Niby normalne, bo z mojej strony myśl: "pewnie odpuścił". Jednak tu pojawia się wpis, że coś mu "nawaliło" podczas aukcji i komunikat taki jak powyżej.

 

Ujawnienie wiadomości zwrotnej od ticketu zależy od hansa:)

 

Mnie się to nie przytrafiło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny ruch ze strony premium. Jak widać Pan donek cieszy się poważaniem u społeczeństwa, a ludzie kopiują jego pomysły w ograniczaniu swobód obywatelskich nawet we własnych firmach. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety (?) żadne teorie spiskowe się tu nie przydadzą. Był to po prostu błąd w kodzie. Krótki czas temu wprowadziliśmy ograniczenia dla kont, które nie są w żaden sposób zweryfikowane (brak transakcji na koncie, brak wpłat) i zamiast limitu dwóch aukcji dziennie powstał limit dwóch ofert dziennie. Poza tym błędem nie było komunikatu, który powinien mówić o ograniczeniach konta. Limit tymczasowo został zniesiony, a lada dzień wróci w swojej prawidłowej formie.

Edited by Interson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety (?) żadne teorie spiskowe się tu nie przydadzą. Był to po prostu błąd w kodzie. Krótki czas temu wprowadziliśmy ograniczenia dla kont, które nie są w żaden sposób zweryfikowane (brak transakcji na koncie, brak wpłat) i zamiast limitu dwóch aukcji dziennie powstał limit dwóch ofert dziennie. Poza tym błędem nie było komunikatu, który powinien mówić o ograniczeniach konta. Limit tymczasowo został zniesiony, a lada dzień wróci w swojej prawidłowej formie.

Super...a co z aukcją?

Powtórka czy...odszkodowanie dla niesłusznie zablokowanego?

I chwali się, że w przeciwieństwie do AM żadnego mataczenia i owijania w bawełnę tylko konkretne wyjaśnienie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super...a co z aukcją?

Powtórka czy...odszkodowanie dla niesłusznie zablokowanego?

I chwali się, że w przeciwieństwie do AM żadnego mataczenia i owijania w bawełnę tylko konkretne wyjaśnienie...

 

Chyba nie będzie rewanżu, bo ów druga strona udostępniła mi już IDN-a ;) Odpłatnie oczywiście.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Dogrywki nie bedzie, bo jak napisal nowy dysponent domeny, odsprzedalem juz do kompletu IDN.

Szkoda tylko, ze w calej korespondencji emailowej z Premium nie padlo slowo przepraszam (tak na wszelki wypadek - teraz juz nie trzeba).

Obie wymienione w watku firmy powinny uczyc sie standardow obslugi klienta od AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×