Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Kochamy Domeny 2

Recommended Posts

Drodzy forumowicze! :wub:

 

Nie tak dawno premium.pl obchodziło drugie urodziny - otrzymaliśmy wiele serdecznych życzeń, za które dziękujemy - obiecaliśmy Wam też nową promocję i obietnicy dotrzymujemy. :-)

 

Dziś, z okazji święta zakochanych, zapraszamy Was do udziału w naszej walentynkowej promocji. Od 14.02 do 31.03.2013 za każdą przetransferowaną do premium.pl domenę możecie otrzymać punkty, które następnie można wykorzystać do opłacenia domen przechwyconych (do 80% kwoty). Punkty będą przyznawane wg klucza:

  • Transfer domeny .pl, gtld i cctld: 10 punktów
  • Transfer domeny funkcjonalnej: 5 punktów
  • Transfer domeny regionalnej: 1 punkt

Kaźdy punkt odpowiada kwocie 1 zł brutto przy opłacaniu przechwyconej domeny. Punkty zachowują ważność przez rok.

Regulamn promocji: https://premium.pl/article/view.html?id=72

 

Zapraszamy do transferów! :-)

https://premium.pl/transferin/new.html

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Czy promocja włącza się na koncie automatycznie?

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy promocja włącza się na koncie automatycznie?

 

Tak, promocja aktywuje się automatycznie przy pierwszym transferze, nie trzeba nic dodatkowo klikać. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Tak, promocja aktywuje się automatycznie przy pierwszym transferze, nie trzeba nic dodatkowo klikać. :-)

 

A można to jakoś wyłączyć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A można to jakoś wyłączyć?

 

Promocje w marketach sobie też wyłączasz? :P

Ja nigdy nic nie "wyłączam" jak coś dają za darmo. ;-)

Fajna promocja - dobrze się trafiło, bo ja akurat przenoszę resztkę swoich domen, które mam u innych rejestratorów, do premium.pl

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze będą się pojawiać takie głosy, więc i w tej promocji może ja zacznę pierwszy :)

Szkoda, że nie kilka dni wcześniej, bo w kilku ostatnich dniach zrobiłem akurat transfery domen do Premium.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Szkoda, że nie kilka dni wcześniej, bo w kilku ostatnich dniach zrobiłem akurat transfery domen do Premium.

 

 

 

a ja właśnie czekałem z transferami, bo wiedzialem, że coś się szykuje. Dzięki. Dobry czas na konsolidację domen w jednym miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja się wstrzymam ;] może konkurencja też coś zorganizuję :P chytry traci 2x :P

Domeny mam podzielone mniej więcej po równo w AM i Premium ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy za punkty będzie można w końcu kupić coś użytecznego? Mam na myśli koszulki, kalendarze, kubki, długopisy, rzutki z logiem etc? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy za punkty będzie można w końcu kupić coś użytecznego? Mam na myśli koszulki, kalendarze, kubki, długopisy, rzutki z logiem etc? ;)

 

Domeny są przecież przydatne i użyteczne. Zresztą zawsze możesz przechwycić domenę, opłacić w 80% punktami, sprzedać z zyskiem i kupić sobie za to:

 

koszulki, kalendarze, kubki, długopisy, rzutki z logiem etc

 

Z logo premium.pl co prawda nie kupisz (może kiedyś), ale z innym to pewnie bez problemu. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

a pokręciłeś korbą jak Korneliusz zasugerował? ;)

 

Nie masz nic lepszego do roboty niż głupkowate wypowiedzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Chyba masz kiepski dzień lub brak poczucia humoru.

 

Prędzej po tych Twoich "żartach" podejrzewać Cię można o brak poczucia humoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszedłem, kliknąłem, transferowałem domeny i punkty nadal mi się naliczają.

 

Anubis skoro tak bardzo Ci nie leżą te punkty to możesz mi je oddać ;-) Pb byłaby taka możliwość? :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@bartxx86

 

Nie. Im mniej punktów tym lepiej. Zrezygnowałem całkowicie z przechwytywania w Premium z ich powodu. Myślałem że już będzie spokój, bo się ludziom punkty pokończyły, a tu proszę, kolejna promocja ku uciesze wszystkich.

 

Ja podziękuje. Czeka mnie kolejny rok bez przechwytywania w Premium.

Edited by Anubis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj chodzi pewnie o "sztuczną inflację".

Im więcej ludzi przeniesie domeny, tym otrzyma więcej punktów (sztucznego pieniądza), a to prowadzi do zwiększenia cen.

Dla klientów nigdy nie będzie to dobre. Bo "kupicie" domenę z punktów, ale już kolejną sprzątnie Wam, ktoś inny za punkty, bądź zawyży cenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również czekałem cierpliwie na promocyjne transfery do Premium.pl gromadząc hordę w AM :P Byłem pewny, że promocja zostanie uruchomiona w drugie urodziny i już trochę zwątpiłem w jej uruchomienie ;)

 

Dzięki punktom wylicytowałem kilka ciekawszych domen, ale Anu ma rację, że punkty sztucznie zwiększają ceny osiągane na aukcjach i to znacznie... Na szczęście zmienił się system dołączania do aukcji w Premium i sądzę, że nie będzie to aż tak odczuwalne jak ostatnio...

 

Z drugiej strony mam nadzieję na jakąś reakcję ze strony AM w postaci kontrpromocji i nie mam tutaj na myśli wprowadzenia opłaty za domeny zewnętrzne :P Pamiętacie jakie było zamieszanie przy pierwszej promocji? Przy tej zapewne będzie podobnie, więc czekamy na odzew... Miejmy nadzieję, że tym razem bardziej trafiony ;)

 

Teraz kilka pytań do PB:

 

1. Czy wraca również bonus za utrzymywanie domen?

 

2. Czy otrzymanie punktów za daną domenę w postaci bonusu za utrzymanie eliminuje ją z tej promocji?

 

3. Czy punty otrzymane za transfer danej domeny w poprzedniej promocji przez innego abonenta eliminują ją z tej promocji dla nowego abonenta? Każdy ma na swoim koncie spis punktów co, kiedy, za co i można to łatwo rozwiązać, a oszustwa w postaci utworzenia nowego konta i transfer tych samych domen jeszcze łatwiej wyłapać. Wyjaśnianie przy każdej domenie, że spadła lub ją odkupiliśmy na aukcji byłoby wręcz nierealne przy większej ich ilości, przez co nie warte zachodu...

 

4. Czy przy obecnym systemie dołączania do aukcji można opłacić opcję "Kup Teraz" z wykorzystaniem 80% punktów?

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Czy wraca również bonus za utrzymywanie domen?

 

Nie, są tylko punkty za transfery.

 

2. Czy otrzymanie punktów za daną domenę w postaci bonusu za utrzymanie eliminuje ją z tej promocji?

 

Nie.

 

3. Czy punty otrzymane za transfer danej domeny w poprzedniej promocji przez innego abonenta eliminują ją z tej promocji dla nowego abonenta? Każdy ma na swoim koncie spis punktów co, kiedy, za co i można to łatwo rozwiązać, a oszustwa w postaci utworzenia nowego konta i transfer tych samych domen jeszcze łatwiej wyłapać. Wyjaśnianie przy każdej domenie, że spadła lub ją odkupiliśmy na aukcji byłoby wręcz nierealne przy większej ich ilości, przez co nie warte zachodu...

 

Tak.

 

4. Czy przy obecnym systemie dołączania do aukcji można opłacić opcję "Kup Teraz" z wykorzystaniem 80% punktów?

 

Nie, jedynie domenę zamówioną do przechwycenia i ew. wylicytowaną na aukcji po przechwyceniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy możemy więc w jakikolwiek sposób sprawdzić, czy ktoś otrzymał punkty za transfer danej domeny przy okazji pierwszej promocji?

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy możemy więc w jakikolwiek sposób sprawdzić, czy ktoś otrzymał punkty za transfer danej domeny przy okazji pierwszej promocji?

 

Możesz zapytać. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×