Jump to content
jamesbond

domeny francuskie .fr

Recommended Posts

Zastanawiam się nad przeniesieniem domen .fr z Key-Systems do innnego Registrara.

Aftermarket ma problemy z przyjęciem transferu domen .fr.

 

Czy polecacie jakąś firmę godną zaufania i z dobrą ceną na domeny .fr ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli FR to chyba najtaniej jest w OVH bo to francuska firma:

Rejestracja 19,99PLN Netto

Transfer 19,99PLN Netto

Odnowienie 27,99PLN Netto

http://www.ovh.pl/domeny/dotfr.xml

 

Moja rada: zanim przetransferujesz domeny do OVH sprawdź u nich dokładnie procedurę transferu WYCHODZĄCEGO (z OVH). Np. w celu wydania Authinfo dla domen PL wymagają odręcznie wypełnionych wniosków (formularz formatu A4 dla każdej domeny), przesłanych POCZTĄ tradycyjną, są też dłuuugie terminy rozpatrywania wniosków więc najlepiej rozpocząć transfer jakiś miesiąc przez wygasaniem domeny. Do tego dochodzą obostrzenia rejestru domen FR (AFNIC) dot. praw autorskich ale o tym już pisałem na forum.

 

Jak już przetransferujesz swoje domeny FR z Key-Systems napisz jak poszło oraz do kogo przetransferowałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przetransferowałem narazie jedną domenę do OVH - jestem mile zaskoczony. Wszystko sprawnie.

 

Transfer ze zmianą abonenta zainicjowałem wczoraj i wykonałem tradycyjny przelew.

Dziś domenę mam już w ovh, na swoje dane opłaconą na kolejny rok.

 

Procedura transferu wychodzącego podobno polega na pobranie authinfo z panelu - bez papierkologii.

Tak powiedział mi konsultant, ale coś tego kodu w panelu nie widzę. Wyjaśnię to z konsultantem.

 

Ceny które podajesz w ovh podobno nie są promocją z haczykami i do niczego się nie zobowiązuje.

 

ps.

 

ktoś mi polecał firmę rejestrującą na bahama, ovh jest we wroclawiu i zawsze moge do nich podejsc jakby byly klopoty.

Edited by jamesbond

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×