Jump to content
Sign in to follow this  
bartol

Nowy regulamin NASK

Recommended Posts

Po przeanalizowaniu nowego regulaminu NASK, pragnę zwrócić uwagę szczególnie na 3 punkty:

NASK nie jest reprezentowana przez Partnera, ani nie ponosi odpowiedzialności za działania lub zaniechania Partnera.

Oznacza to, ze NASK nie ponosi ZADNEJ odpowiedzialnosci na to, co wyczyniaja jego partnerzy... Kazdy Partner dziala niezaleznie i w sumie bardziej jako samodzielna jednostka niz tylko partner.

NASK może wypowiedzieć Umowę z zachowaniem trzymiesięcznego terminu wypowiedzenia oraz formy pisemnej.

Szczerze mowiac ten punkt sprawil, ze zaczalem powaznie zastanawiac sie nad bezpieczenstwem moich domen. Otoz wynika z niego, ze w kazdej chwili, bez zadnych przyczyn NASK moze rozwiazac z nami umowe na utrzymanie domeny, zachowujac przy tym trzymiesieczny okres wypowiedzenia. Normalnie Bialorus...

Rozwiązanie Umowy podczas okresu rozliczeniowego, wyznaczonego na podstawie Cennika, nie jest podstawą do zwrotu w części lub w całości opłat określonych w Cenniku.

Czyli po rozwiazaniu umowy przez NASK nie mamy nawet co liczyc na zwrot naszych pieniedzy...

 

Czym jeszcze zaskoczy nas NASK...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strach się bać. Po jednym przeczytaniu nie rzuciły mi się takie informacje w oko ;/

To pierwsze to przez dwie ostatnie naglosnione sprawy (nie pamietam jakie domeny) o zaniedbaniach z fakturami i chodzi im też pewnie platne authinfo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i co teraz radzicie zrobic?

Pozdrawiam.

Ja na wszelki wypadek rejestruję wszystkie zarezerwowane domeny przed 18.03.

Ciekawe, czy wpłynie coś do UOKiK w związku z powyższymi zapisami. Mnie również nie rzuciły się w oczy, szczerze mówiąc, to zauważyłem przede wszystkim zapisy dot. rozstrzygania sporów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja na wszelki wypadek rejestruję wszystkie zarezerwowane domeny przed 18.03.

I tak po 18.03 bedzie je obowiazywal nowy regulamin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×