Jump to content
Sign in to follow this  
ATP75

Pstrykacie?

Recommended Posts

A ściślej rzecz ujmując, czy ktoś z Was potrafi podobnie, jak ja na przykład o 22.00 stwierdzić, że bierze swój sprzęt i idzie pstrykać fotki? Albo jedna z niewielu rzeczy, które potrafi zapomnieć wychodząc z domu to aparat (i to nie ten w komórce)?

 

Sam siedzę w temacie foto już wiele lat. Zaczynałem od aparatu AMI :), później Smiena 8M. W liceum miałem swoją własną ciemnię, gdzie wywoływałem zdjęcia - był to niezły biznes, bo na wszystkie wycieczki szkolne jeździłem z aparatem Zenit ET (który ewoluował z czasem do Praktiki MTL5), robiłem zdjęcia, a później ze stykówek ludziki wybierały fotki, z których ja robiłem odbitki :) Taaa... ale to był początek lat 90-tych, więc cyfrówki były znane chyba tylko w NASA i CIA :)

 

Teraz jestem wierny Nikonowi. Obecnie w stajni wół roboczy D300s i kilka szkiełek do niego.

 

Jak ktoś jest ciekaw mojej cyfrowej "twórczości", to moja mini-galeria na ViewBug jest do zobaczenia tutaj: http://viewbug.com/member/SergeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

swietne zdjęcia :) Ja jednak osobiście wole nagrywać kamerką cyfrową sony ;) chociaż od czasu do czasu zdarza mi się robić zdjęcia aparatem na klisze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś taki okres "miłości" do fotografowania,kupiłem sobie panasonica dmc fz50 i myślałem że jestem fotografem ;-) ale nie potrafiłem zrozumieć zasady działania funkcji wszelakich w aparacie więc "miłość" prysła ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×