Jump to content
visser

Czy jest możliwość sprawdzić jakie strony są przekierowywane na daną domenę?

Recommended Posts

Witam.Zastanawiam się czy istnieje techniczna możliwość sprawdzenia jakie domeny zostały skierowane na daną domenę.Dla przykładu główną domeną jest "głównadomena.pl" i na nią jest ustawione przekierowanie z domeny "domenaprzykładowa.pl" i kilka innych o których nie wiem.Czy można to jakoś sprawdzić jakie domeny jeszcze po wpisaniu w pasek będą jeszcze kierowały na domenę "głównadomena.pl"????

 

Mam nadzieję że zrozumieliście bo ja już sam się w swoim poście zgubiłem ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

poszukaj "http referer" w logach serwera http

kiedyś jak miałem wszystkie domeny przekierowane na portfolio, to po tej wartości wykrywałem z jakiej domeny jest wejście i wyświetlałem "domena blabla.pl jest na sprzedaż"

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.opensiteexplorer.org pokaże, ale w darmowej wersji ma ograniczona ilość linków, dodatkowo pokaże typ przekierowania jaki został ustawiony tzn 301, 302 itp itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzięki serdeczne.już wszystko wiem.

 

Możesz napisać rozwiązanie? Bo nie do końca rozumiem czy chodzi Ci o sprawdzenie swojej wirtyny i przekierowań na nią?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz napisać rozwiązanie? Bo nie do końca rozumiem czy chodzi Ci o sprawdzenie swojej wirtyny i przekierowań na nią?

Chodziło mi o takie coś,weźmy dla przykładu że Ty posiadasz domenę "mindryl.pl"(jako główną) ale posiadasz też takie domeny jak mindryl2.pl,kapuśniak.pl,dobrejabłka.pl itp...............i za każdym razem gdy wpisuję którąś z tych domen automatycznie zostaję przekierowany na stronę główną "mindryl.pl"

Czyli teraz wiem że domeny mindryl2,kapuśniak oraz dobrejabłka kierują na mindryl.pl ale chciałbym wiedzieć jakie inne jeszcze domeny też kierują na stronę mindryl.pl....

 

Kolega z forum na PW wytłumaczył mi że nie ma takiej możliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja ci napisałem, jakim narzędziem możesz zobaczyć przekierowania innych domen na swoją domenę.

Ale ja nie chcę znać przekierowań na swoją domenę tylko na "czyjąś" podałem przykład wyżej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ostateczności możesz spróbować zarejestrować się w MOZ.com i rozpocząć bezpłatny okres próbny. MOZ to narzędzie dla SEO. Nie powie ci jakie domeny są przekierowane, ale pokaże ci z jakich domen idzie ruch. Jeśli przekierowane domeny mają jakiś ruch to zobaczysz to czego szukasz.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×