Jump to content
Sign in to follow this  
visser

Dlaczego AM milczy??

Recommended Posts

Hej.Zarejestrowałem domenę w AM i pieniądze z konta zostały pobrane ale domena ma już od kilku dni stan "oczekuje na rejestrację" Wysłałem dwa tickety do AM i oba są bez odpowiedzi.......

Czy AM takie płotki jak ja zwyczajnie olewa???

Ja chcę już rozporządzać domeną a nie mogę........

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale to jest nie fair.......pieniądze wzięli a domeny nie mam..........To przeciez tak samo jakbyś zapłacił w sklepie za coś a sprzedający by Ci towaru nie wydał i na twoje pretensje reagował milczeniem.........

Jestem wk..........ny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale to jest nie fair.......pieniądze wzięli a domeny nie mam..........To przeciez tak samo jakbyś zapłacił w sklepie za coś a sprzedający by Ci towaru nie wydał i na twoje pretensje reagował milczeniem.........

Jestem wk..........ny.

między innymi dlatego przeniosłem się do Premium

Share this post


Link to post
Share on other sites

między innymi dlatego przeniosłem się do Premium

 

90% moich domen zostało też już jakiś czas temu przeniesione do premium,.......aczkolwiek czasami testy rejestruje w AM i tak kilka domen po testach posiadam regniętych właśnie u nich.

Tak sobie teraz pomyślałem że przecież AM może teraz obracać moimi pieniędzmi ponieważ czekam na jedną płatność za domenę i być może "oni" już mają tę kwotę u siebie ale zainwestowali ją w lotto np. ;-)

 

VISSER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety z przykrością muszę ostrzec pozostałych kolegów iż źle się dzieje w Aftermarket / dropped. Brak kontaktu ze strony BOK to fakt, ale ostatnie parę sytuacji z czego jedna skutkowała umowlnieniem zagranicznej domeny mojego klienta (!!! bez słowa wyjaśnienia ze strony aftermarket) skutkowała przeniesienem więkoszści portfolio domen do innego rejestratora :-(

 

Najbardziej martwi mnie jednak obsługa domen zagranicznych i globalnych. Ostatnio poprostu NIE da sie ich przedluzyć. Obawiam się (ale to tylko przypuszczenia) iz jest to kwestia rozliczeń finansowych z pośrednikami ( miedzy aftermarket a poszczegolnymi rejestratorami narodowymi są pośrednicy (key-systems >> narodowy rejestrator danego kraju)

 

Czy też mieliście z tym problem? Co o tym sądzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×