Jump to content
Sign in to follow this  
Bazyli

Trzeba mi trochę lajków...:)

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu działa serwis ogłoszeniowy Znajdy.pl

Jako że chciałbym się w najbliższym terminie trochę nim wreszcie zająć mam prośbę o jego rozpowszechnianie.

Prosiłbym także o nieco lajków, oczywiście od osób, którym los porzuconych zwierzaków nie jest obojętny.

Im więcej osób znajdzie te ogłoszenia, tym większe szanse na znalezienie dla nich domów.

Z góry dziękuje...

 

ps. Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek sugestie dotyczące tego serwisu, proszę o kontakt. Bo jak mawiali Starzy Indianie...co dwie głowy to nie jedna... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie ta czcionka na stronie głównej jest nie ładna, delikatnie mówiąc.

lajk mój jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam aktualnie dostępu do FB, ale a propo uwag już wykluczając oczywiście wcześniej wspomnianą czcionkę, bo z pewnością wyjątkowym zdarzeniem jest wyboldowana czcionka "Sagoe Script" zastosowana w tej formie, ale... Dlaczego ten piesek w logo, który identyfikuje się ze stroną (niosąca pomoc dla zwierząt, szukając dla nich domu) jest smutnym, zaniedbanym oraz zdeformowanym graficznie zwierzakiem? Aż żal na "zwierze" patrzeć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałem, że to profil non profit, ale gdy widzę "miejsce na twoją reklamę", to ... No sorry, nie lubię krypto komerchy, więc odlakowuję się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi osobiście również się nie podoba, ale próbuje jakiś czas się z tym uporać i za cholerę nie wiem jak usunąć to okienko...wczytuje dwie grafiki, albo tą z upierdliwą ofertą reklamy albo reklamę Trezula.pl...

Coś wymyślę, bo koszmarnie to wygląda...

A tak na marginesie reklam...jakakolwiek kasa z tego tytułu będzie i tak przeznaczona na zwierzaki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi osobiście również się nie podoba, ale próbuje jakiś czas się z tym uporać i za cholerę nie wiem jak usunąć to okienko...wczytuje dwie grafiki, albo tą z upierdliwą ofertą reklamy albo reklamę Trezula.pl...

Coś wymyślę, bo koszmarnie to wygląda...

A tak na marginesie reklam...jakakolwiek kasa z tego tytułu będzie i tak przeznaczona na zwierzaki...

Na Twoim miejscu poszukałbym wolontariuszy, którzy zajęliby się nie tylko stroną, ale też np. wpisami o bestialskim traktowaniu zwierząt, poradami, jakimś forum etc. Samemu prowadzić taką stronę jest b. trudno, zwłaszcza, że domena świetna pod tego typu inicjatywę i obecnie się lekko marnuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tych stron o ktorych piszesz jest sporo...choćby weź tozowskie, vivy i innych...domena i owszem fajna pod tego typu projekt, miałem też znajdki.pl ale oddałem w zacnych celu...

:)

problem mam nadzieje został rozwiązany...oby na zawsze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rzucilem okiem na strone i like-i likeami ale szata graficzna jest do poprawy. Nie przyciaga oka. Like-i mozna kupic jakies na poczatek zeby wygladalo ze jest zainteresowanie. Mozesz tez szukac zainteresowanych przez google+. Im wiecej zrodel tym lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł fajny lecz wykonanie strony nie przypada mi do gustu, szczególnie czcionka na samej górze stanowczo nie pasuje do całości strony. Włóż w to trochę pracy i będzie lepiej. A z lajkami najlepiej próbować na grupach fb gdzie są systemy wymiany linków, można tam szybko zdobyć ich trochę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy, bardziej funkcjonalny ( moim zdaniem ) wygląd strony za parę tygodni powinien ujrzeć światło dzienne...

Dla mnie i tak najważniejsze jest, iż pomimo dotychczasowych niedociągnieć i skromności wykonania, kilkanaście zwierzaków zamieniło schroniskowe i przytuliskowe kojce na domy stałe...a to już niewątpliwie jakiś sukces...

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×