Jump to content
master17

nxdomain.pl - jak upolować domenę z dużym ruchem

Recommended Posts

Witam!

 

Panowie, jest lista domen z ruchem: http://www.nxdomain.pl/top100.shtml - zarejestrowałem sobie domenkę z czołówki TOP100 - i już od dwóch dni patrzę, że ruchu nie ma wcale.

 

Dobrzy koledzy, ile chcecie za tą słodką tajemnicę, jak zapolować na domenę, ona nie musi być ładna, żeby tylko zarabiała na ruchu. Wiele nie mogę dać, buziaka w ekran komputera, lub wolicie błogosławieństwo, lub serdecznie dziękuję.

 

Jak ktoś mi pomoże, ma u mnie piwo ;) i zniżkę na domeny. Gratis wróżby Tarotem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Panowie, jest lista domen z ruchem: http://www.nxdomain.pl/top100.shtml - zarejestrowałem sobie domenkę z czołówki TOP100 - i już od dwóch dni patrzę, że ruchu nie ma wcale.

 

Dobrzy koledzy, ile chcecie za tą słodką tajemnicę, jak zapolować na domenę, ona nie musi być ładna, żeby tylko zarabiała na ruchu. Wiele nie mogę dać, buziaka w ekran komputera, lub wolicie błogosławieństwo, lub serdecznie dziękuję.

 

Jak ktoś mi pomoże, ma u mnie piwo ;) i zniżkę na domeny. Gratis wróżby Tarotem.

Pamiętaj, że wartości tam przedstawione, to odwołania do serwerów DNS, które mogą być (i zazwyczaj są) generowane przez maszyny. Przykładowo mogą to być zapytania serwerów pocztowych. Musiałbyś przestudiować zasady działania systemu DNS.

 

Poza tym, nie słyszałeś o czymś takim jak testy (DNT)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że wartości tam przedstawione, to odwołania do serwerów DNS, które mogą być (i zazwyczaj są) generowane przez maszyny.

Poza tym, nie słyszałeś o czymś takim jak testy (DNT)?

 

Wartości podane nie są więc wiarygodne - tak więc kupować po 1 zł testy domen i a nuż trafimy na taką, z rzeczywistym ruchem.

 

A jak myślicie, uda się coś z tej listy, czy nie ma szans na upolowanie z palca domeny mającej ruch? Ja po prostu zamarzyłem, że z palca ustrzelę domenę i zarobię na parkingu, nie wiem, czy to się uda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrzy koledzy, ile chcecie za tą słodką tajemnicę, jak zapolować na domenę, ona nie musi być ładna, żeby tylko zarabiała na ruchu. Wiele nie mogę dać, buziaka w ekran komputera, lub wolicie błogosławieństwo, lub serdecznie dziękuję.

 

Jak ktoś mi pomoże, ma u mnie piwo ;) i zniżkę na domeny. Gratis wróżby Tarotem.

A nie łatwiej spytać tarota, która domena przyniesie zyski? :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×