Jump to content
Kangur

Stowarzyszenie

Recommended Posts

Uważam, że osoby, które chcą kontynuować wątek nie odpuszczą tego lecz co najwyżej pozwolą na naturalne dojrzewanie tematu.

I nie ma większego znaczenia czy będą to robiły na czacie, w tym wątku czy na pw.

Termin spotkania tj. 28 czerwca wydaje się przesądzony.

Miejsce czyli Warszawa też.

Zalążek statutu dzięki panu W.Z. jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Został nam cały miesiąc i nie ma sensu przyśpieszać na siłę tylko we własnym tempie robić swoje.

Może to coś da, kto wie ? :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
@apze: co do chata, sam jesteś sobie winien. Ustaliłeś dogodny dla siebie termin, no to przyszli wszyscy którym pasował, razem jedna sztuka. ;-)

Dokładnie. Większość osób w tygodniu pracuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój wesoły dziadek Henryk który był autorem kilku podręczników mawiał, że jeśli ktoś napisze jakaś pracę i skopiuje ją z jednej książki, to wówczas jest to plagiat, jeśli zrobi to na podstawie dwóch książek - jest to kompilacja, natomiast jeśli korzysta z trzech lub większej liczby książek to wtedy jest to samodzielna praca ;-)

 

Doszedłem do wniosku, iż prochu nie wynajdę i dobrze jest korzystać z wartościowych źródeł.

Zadaniem internautów jest poddanie tego statutu ostrej krytyce i stworzenie na bazie kilku innych jeszcze propozycji, statutu który najlepiej będzie prezentować interesy posiadaczy domen.

 

Zamieszczam jednocześnie projekt napisany przez naszego prawnika.

 

Staram się tu być w jakiś sposób pożyteczny i nigdy nie odnosiłem do innych internautów wrogo i jest mi przykro że jestem obiektem ciągłych ataków..

stowarzyszenie_statut.doc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Doszedłem do wniosku, iż prochu nie wynajdę i dobrze jest korzystać z wartościowych źródeł.

Zadaniem internautów jest poddanie tego statutu ostrej krytyce i stworzenie na bazie kilku innych jeszcze propozycji, statutu który najlepiej będzie reprezentować interesy posiadaczy domen.

 

I słusznie. :) No chyba nikt na forum nie sądził, że otrzyma gotowy statut napisany od a do z i w wersji ostatecznej.

 

OT:

Co do ataków na Pana osobę to myślę Panie Wiktorze, że wynikają one z kilku rzeczy:

 

1. Swego rodzaju zazdrość i zawiść części użytkowników (któż nie chciałby zostać "Królem Domen") ;)

2. IPEH (to już moje subiektywne odczucie). Pisze Pan o czymś na forum a pytany o szczegóły nie udziela odpowiedzi (chodzi o podanie jakieś

konkretnej wyceny). Szczerze mówiąc na mnie to zadziałało negatywnie.

 

Jednocześnie na pewno ma Pan swój własny pomysł na biznes i skoro on się sprawdza to dobrze. Jedni parkują (często za grosze) swoje domeny a inni sprzedają przy ich pomocy opony :) Opiniami proszę się nie przejmować bo to nie najważniejsze i jak sam Pan zauważył nie zawsze są to opinie sprawiedliwe :)

 

Po prostu nauczmy się jednego: Niech każdy robi swoje a nie zagląda innym do "ogródka". Natomiast wtedy gd możemy zrobić coś wspólnie to róbmy nie patrząc na uprzedzenia :)

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
Staram się tu być w jakiś sposób pożyteczny i nigdy nie odnosiłem do innych internautów wrogo i jest mi przykro że jestem obiektem ciągłych ataków..

Mysle ze ataki wiaza sie z IPEHem, ale zgadzam sie ze sa one przesadzone. Ja tam do Pana nic nie mam, procz tego, ze jak sprawdzam ostatnia jakas domene to juz wykupiona przez Pana :) Zajkiewicz, Dryzek, Zajkiewicz, Dryzek, Zajkiewicz, Dryzek....itd :)

A pomysl z przekierowaniem ruchu na strone firmy jest znacznie lepszy niz parkowanie domen, to fakt.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zajkiewicz, Dryzek, Zajkiewicz, Dryzek, Zajkiewicz, Dryzek....itd :)

Buhahah to było dobre. Zajkiewicz to nie jest jeszcze taki zły.

Jak trafiam na Bojczuk, Pietrzyk, Bojczuk, Pietrzyk To przestaję szukać w danym temacie :)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Staram się tu być w jakiś sposób pożyteczny i nigdy nie odnosiłem do innych internautów wrogo i jest mi przykro że jestem obiektem ciągłych ataków..

Wszyscy są atakowani i każdy ma prawo do obrony. Ale wciskanie kitu w necie każdemu wychodzi na złe. Osobiście Pana bardzo lubię, ale z iPeh to była przesada. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszyscy są atakowani i każdy ma prawo do obrony. Ale wciskanie kitu w necie każdemu wychodzi na złe. Osobiście Pana bardzo lubię, ale z iPeh to była przesada. ;)

 

Osobiście brałem udział w dwóch wycenach, pod którymi się podpisałem.

 

Wycena domen z porfolio Pana Kołodziejczyka miała charakter głównie marketingowy i nie powinna być kojarzona z metodą IPEH.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewniam, ze nie ma metody wyceniania domen ... skuteczniejszej od metody o nazwie LUKE4U ;)

Edited by Luke4U

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×