Jump to content
tmi

ParkingCrew dziwna akcja

Recommended Posts

Też macie dzisiaj zerowy ruch według ParkingCrew, za to kliki chyba prawidłowo liczone?

 

Tak. Pisali z supportu o tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mógłbyś to zacytować? Ja nie dostałem żadnej takiej informacji.

 

Masz.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie co innego w tym parkingu "fascynuje"... Mianowicie zero klików pod koniec miesiąca ;) Też tak macie, że ostatnie 2-3 dni są bez klików, pomimo normalnego, a nawet czasem większego ruchu niż normalnie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie co innego w tym parkingu "fascynuje"... Mianowicie zero klików pod koniec miesiąca ;) Też tak macie, że ostatnie 2-3 dni są bez klików, pomimo normalnego, a nawet czasem większego ruchu niż normalnie? ;)

Nigdy mi się to nie zdarzyło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie dla znawców: co oznacza symbol zamkniętej kłódki w detalach ruchu domeny na PC oznaczonej symbolem A1? Tak to wygląda na podglądzie skąd pochodzi ruch. Nigdy wcześniej tego nie zauważyłem. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Wie ktoś?

 

Nie jest to chyba ruch pochodzący z autostrady A1? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie co innego w tym parkingu "fascynuje"... Mianowicie zero klików pod koniec miesiąca ;) Też tak macie, że ostatnie 2-3 dni są bez klików, pomimo normalnego, a nawet czasem większego ruchu niż normalnie? ;)

 

Tak nigdy nie miałem jeszcze ale za dzisiejszy dzień mam ponad 50 procentowy spadek zarówno odsłon jak i klików.

Pierwszy raz zaobserwowałem aż tak sporą różnicę bo zawsze były to dosyć nieznaczne odchyły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie w każdy weekend/święto ruch i kliki bardzo lecą w dół. Soboty, zwykle są najgorsze, niedziele lepsze. Ale to zrozumiałe - większość moich parkingowych domen to pożyczkowe typosy. W weekendy mało kto szuka pożyczek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też Wam stanął parking? (w sensie naliczania uniques/clicks) :D

 

Mam nadzieję, bo jest słabo ... cieszę się, że to nie tylko u mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie w każdą niedzielę zwykle ruch nie spada ale klikalność już tak.

 

To zrozumiałe. W kościele nie widać wyraźnie napisów na telefonie jak się go ma między kolanami i patrzy się na wyświetlacz jednym okiem :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello,

we couldn't verify your payment details for the upcoming payment cycle because your address is not valid. Please add your valid address to your account details or we will not be able to send you a payment with the upcoming payment cycle.

 

o co może im chodzić ?

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może chodzić myślnik w kodzie pocztowym. Najprościej będzie jak się ich zapytasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weźcie mi wytłumaczcie bo zgłupiałem. Mam domenę w panelu PC, której nie jestem abonentem. Domena została wczoraj przechwycona (domena .com) i dzisiaj widzę na niej ruch. Niby nic dziwnego ale sprawdzałem przed chwilą serwery w bazie whois i są takie: Name Server: pns1.cloudns.net

Name Server: pns2.cloudns.net
Name Server: pns3.cloudns.net
Name Server: pns8.cloudns.net

 

Nie widzę tam serwerów PC. Pytanie więc czemu domena generuje ruch i kliki? Dodam, że dane abonenta są chronione. Czy jest możliwe, że z tego powodu widzę inne serwery? Miał ktoś taką sytuację lub wie jak to wytłumaczyć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weźcie mi wytłumaczcie bo zgłupiałem. Mam domenę w panelu PC, której nie jestem abonentem. Domena została wczoraj przechwycona (domena .com) i dzisiaj widzę na niej ruch. Niby nic dziwnego ale sprawdzałem przed chwilą serwery w bazie whois i są takie: Name Server: pns1.cloudns.net

Name Server: pns2.cloudns.net

Name Server: pns3.cloudns.net

Name Server: pns8.cloudns.net

 

Nie widzę tam serwerów PC. Pytanie więc czemu domena generuje ruch i kliki? Dodam, że dane abonenta są chronione. Czy jest możliwe, że z tego powodu widzę inne serwery? Miał ktoś taką sytuację lub wie jak to wytłumaczyć?

Propagacja serwerów DNS trwa nawet 24h więc mogło jeszcze nabijać ruch. Jutro po jutrze powinno być 0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propagacja serwerów DNS trwa nawet 24h więc mogło jeszcze nabijać ruch. Jutro po jutrze powinno być 0

 

Domena dalej kieruje do PC i nabija ruch. Serwery dalej takie jakie pisałem. Podaję nazwę: vgwallpaper.com

 

Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodałem ją przez przypadek w paczce innych domen .com, które rejestrowałem.

 

edit: teraz domena została usunięta z mojego panelu i kieruje na parking innego usera. Nadal jednak nie widzę w bazie whois serwerów PC. Czy nie jest czasami tak, że serwery "pns1.cloudns.net" również mogą kierować poprawnie na PC?

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena nie jest parkowana poprzez zmianę dns a poprzez CNAME dla *.vgwallpaper.com:

 

 

;; ANSWER SECTION:

*.vgwallpaper.com. 300 IN CNAME 767113.parkingcrew.net.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena nie jest parkowana poprzez zmianę dns a poprzez CNAME dla *.vgwallpaper.com:

 

No i od razu widać, "who is" the boss :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy macie od wczoraj znaczne spadki statystyk na PC? U mnie leci wszystko (uniq, clicks) na łeb o ~30-40% ... Nagle. Też tak macie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×