Jump to content
tmi

ParkingCrew dziwna akcja

Recommended Posts

Też to widzę. Grudzień to zawsze były żniwa, a teraz co chwilę coś nie gra. Jak się człowiek dopyta to powiedzą, że rzeczywiście coś było nie tak, ale wejścia i kliki naliczane były prawidłowo. Ciekawe czy w tym roku przyślą świąteczne prezenty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też to widzę. Grudzień to zawsze były żniwa, a teraz co chwilę coś nie gra. Jak się człowiek dopyta to powiedzą, że rzeczywiście coś było nie tak, ale wejścia i kliki naliczane były prawidłowo. Ciekawe czy w tym roku przyślą świąteczne prezenty :)

 

nie ma to jak dostawać spodenki lub ręcznik w grudniu ... :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wam też spada ruch wg PC w ostatnim czasie?

Grudzień to miesiąc gdzie ruch zawsze najwyższy a mimo wszystko w statystykach pokazuje że jest go mało. Przeniosłem jedną domenę z dużym ruchem na 2 dni do Rookmedia i pokazywało znacznie większy jak w PC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ewidentnie coś się dzieje. Widzę takie "duszenie" tego ruchu i przez to zarobków. Wiem dokładnie jak było rok temu, dwa i dawniej. Szczególnie duże zjazdy mam na weekendach. Trwa to od piątku do niedzieli. Niby łatwo to wytłumaczyć, a jednak historycznie nie były aż takie. Ogólny obraz jest słaby. W grudniu zawsze fajnie się patrzyło na statystyki a tutaj wygląda na to, że u mnie będzie gorzej niż rok temu, mimo sporego udziału nowych domen.

 

Jeszcze dodam, że same zarobki kiedyś tłumaczyli umocnieniem się dolara. Teraz mimo moich sugestii nic o tym nie wspominają. Ruchu w ten sposób nie da się wytłumaczyć.

Edited by nadobny
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie ma to jak dostawać spodenki lub ręcznik w grudniu ... :-)

Nie mów, że znowu ręcznik ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie od 13 grudnia spory spadek w klikach.

 

U mnie od 06.12 spade Ctr z 19-20 do 15% i się utrzymuje ...

 

Nie mów, że znowu ręcznik ;/

 

nie wiem nic nie dostałem jeszcze a ostatnio w styczniu chyba doszło coś ... nie pamiętam już :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie od 06.12 spade Ctr z 19-20 do 15% i się utrzymuje ...

 

Czyli u wszystkich tak samo. Generalnie wydaje mi się, że będzie coraz gorzej.

Rynek się skonsolidował nie ma żadnego parkingu nowego, a wszystkie stare mają sporo za uszami. W PC jest coraz gorzej ale dopiero przeniesienie do Rookmedia czy Bodis pokazuje, że w PC jest cudownie :) Jak w grudniu tak wyglądają statystyki to nie chce wiedzieć co będzie na wiosnę.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

U mnie nie ma pogorszenia. Ani w ruchu, ani w zarobkach.

 

Tak? A przez ostatnie 6 miesięcy nie spadło Ci z Twoich chwilówek nic?

 

PS. Nie kłam.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie, ale z PC coraz gorzej zaczynało się dziać od dłuższego czasu, ale to co się dzieje w grudniu to już powolne zarzynanie, na wiosnę narzekaliśmy że jest słabiej i czekaliśmy na jesień i zimę, teraz już nie mamy na co czekać bo jest znacznie gorzej niż w okresie w którym narzekaliśmy :) parkingi najlepsze czasy mają dawno za sobą, trzeba szukać alternatyw dla parkowania domen nim całkiem nas zarżną.

Edited by jacek1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy dzisiejsze rozliczenie macie na powalającą kwotę $0 ? Dodam, że jest bez gwiazdki więc wygląda jak kompletnie rozliczone. Jest aż tak źle już? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy dzisiejsze rozliczenie macie na powalającą kwotę $0 ? Dodam, że jest bez gwiazdki więc wygląda jak kompletnie rozliczone. Jest aż tak źle już? :D

Tak, mam tak samo. U znajomego też.

 

Edit: Już podliczyli.

Edited by css

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, mam tak samo. U znajomego też.

 

Edit: Już podliczyli.

 

Ale i tak ch**wo podliczyli ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy też zauważyliście, że PC coś nowego grzebie w grafice. Dzisiaj np. jak wchodzę czasami na moją domenę to widzę coś takiego: klik

 

Niby nowe, niby świeże ale np. w powyższym temacie nie ma odnośnika "kontakt". Ktoś coś wie więcej na ten temat?

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macie też dzisiaj anormalną sytuację jeżeli chodzi o kliki? (screen) Praktycznie wszystkie domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macie też dzisiaj anormalną sytuację jeżeli chodzi o kliki? (screen) Praktycznie wszystkie domeny.

Pozazdrościć :) U mnie niestety norma :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poinformuję tylko, że PC nie zliczył mi $ na domenach z "anormalnym" wskaźnikiem klików o którym ostatnio pisałem.

Chodzi o ~800 klików gdzie 90% to finansówki z ruchem polskim i usa  -_-

 

Sprawa dziwna ale cóż zrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na jednej z domen miałem to samo o również była to domena finansowa.

 

I też nie wypłacili? Widać jakaś zmasowana akcja w finansówki. Ciekawe czy PC dostało wypłacone z google..  <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

I też nie wypłacili? Widać jakaś zmasowana akcja w finansówki. Ciekawe czy PC dostało wypłacone z google..  <_<

 

zero :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×