Jump to content
Sign in to follow this  
sabia

sednobiznesu.pl

Recommended Posts

sednobiznesu.pl

 

Witam, chciałabym się zapytać ile może być warta taka domena? Wiem nic szczególnego ale dopiero zaczynam zgłębiać tą branżę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sednobiznesu.pl

 

Witam, chciałabym się zapytać ile może być warta taka domena? Wiem nic szczególnego ale dopiero zaczynam zgłębiać tą branżę ;)

Witaj Sabrino... czyżbyś była z Legnicy? ;)

http://legniczanin.pl/biznessednolegnicalkbsebo

 

Generalnie wartość rynkowa jest raczej na niskim poziomie... Masz niewielu potencjalnych Klientów.. dopóki ktoś nie wpadnie na tę nazwę do założenia jakiegoś forum, czy biznesowego portalu informacyjnego, to szansa na dobrą sprzedaż jest malutka. Wystawiłbym ją za 500-1500zł i liczył na ogrom szczęścia.

 

P.S. Nie podałem wartości Twojej domeny... :)

 

 

Zgłębianie wiedzy należałoby zacząć od działu Wycena.. Chociaż zacząłbym od roku 2010-2011.

 

Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie, pierwszy raz widzę tą web na oczy, szukałam natchnienia na stronach, które były podawane na tym forum, a których dana osoba nie chciała zarejestrować i tutaj podała i znalazłam coś o biznesie ale nie do końca mi się podobała, więc zamieniłam pierwsze słowo ( którego już nie pamiętam) na sedno i tak oto powstała ta strona. Jest to moja pierwsza strona więc jakbym dostała 500 zł za zainwestowane max 20 zł z wystawieniem na giełdzie to bym była w 7 niebie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc spróbuj wystawić za 500zł. Pamiętaj, że Twoja domena wyświetli się każdemu potencjalnemu nabywcy, który w wyszukiwarkę na Giełdzie wpisze słowo "biznes". Oczywiście wyświetli się jeszcze setka innych "biznesowych" domen, ale gdy KK posortuje wg ceny, a nie będzie wymagający, to jakieś tam szanse są...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena nie należy do najlepszych, ale jak na pierwszą rejestrację jest całkiem ok, o klienta może być bardzo ciężko, ale jeżeli któryś się już zainteresuje to wydanie 500 - 1.000 zł nie powinno stanowić żadnego problemu. Moja rada jest taka, żeby nie schodzić poniżej tych 500 zł, jeżeli klient nie jest w stanie wyłożyć takich pieniędzy to znaczy że kupienie czegokolwiek na rynku wtórnym powyżej ceny rejestracji stanowi dla niego psychologiczną barierę nie do przejścia.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×