Jump to content
Sign in to follow this  
adkos

Problem z prakingiem zarówno w ND jak i Sedo.

Recommended Posts

Witam,

 

Mam wykupiony test domeny w premium.pl. U rejestratora ustawiłem parking w ND (dnsy, wszystko jest). Domena została dodana do konta w ND, więc niby wszystko gra, a tu zamiast parkingu wyświetla mi się formularz kontaktowy z premium.pl. Napisałem do ND i oczywiście nikt nie odpisuje, więc przeniosłem domenę na Sedo, w Sedo gdy sprawdzam czy domena jest zaparkowana, wyświetla mi że jest zaparkowana poprawnie, a tu znowu zamiast parkingu jest formularz premium.pl.

W czym tkwi problem? Pomocy.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba trochę poczekać aż DNSy się rozejdą. Serwer DNS jaki wykorzystuje Twój komp pewnie zapamiętał że pod domeną X jest IP wskazujące na premium.pl .... i dopóki nie wygaśnie cache wskazywać będzie na premium.pl

 

Jak możesz to sprawdź na jakimś innym zdalnym komputerze (lub poproś kogoś) czy już wskazuje na odpowiedni dns..Trzeba cierpliwości.

Możesz tez spróbować np. http://www.dnssy.com i zobaczyć jakie DNS są ustawione.

Edited by adir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi. Teraz dopiero zauważyłem że formularz z premium.pl wyświetla się w przypadku podania adresu bez www, natomiast jak podaje adres z www to wyświetla się prawidłowo parking. Jak moge to rozwiązać na Sedo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×