Jump to content
pb

Jak najprościej przenieść domeny do premium.pl

Recommended Posts

Drodzy forumowicze! ;-)

Trwająca promocja transferowa cieszy się niesłabnącą popularnością, bardzo się cieszymy, że przypadła Wam do gustu. Jednak przy okazji transferów pojawiło się sporo pytań o to, jak najprościej i najszybciej przenieść całe portfolio domen do naszego serwisu. Dlatego przygotowaliśmy szybki, automatyczny proces transferu domen wraz z cenami, kategoriami i innymi ustawieniami dla osób które przenoszą się z serwisu aftermarket.pl. Wkrótce udostępnimy instrukcję dla użytkowników innych serwisów, na początek postanowiliśmy się skupić na tym, z którego pochodzi najwięcej przychodzących transferów.

 

Instrukcję znajdziecie tutaj: https://premium.pl/migracja

 

Przypominam, że promocja transferowa kończy się już 31.03.2013, a w jej ramach za każdą przeniesioną domenę przyznajemy punkty, które można potem wykorzystać do opłacenia przechwyconych domen, efektywnie obniżając cenę złapanej domeny nawet do 9,16 zł netto!

 

Wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli, zapraszamy też do zapoznania się z nowym sposobem prezentacji domen, który skupia się na szybkim i bezpiecznym przeprowadzeniu klienta końcowego przez proces zakupu: https://sklep.premium.pl

 

A już wkrótce kilka niespodzianek przygotowanych specjalnie dla naszych najlepszych klientów! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

 

A już wkrótce kilka niespodzianek przygotowanych specjalnie dla naszych najlepszych klientów! :-)

 

 

Co rozumiesz przez "najlepszych klientów" ? Rozumiem, że najlepsi klienci to Ci którzy najwięcej wydają? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co rozumiesz przez "najlepszych klientów" ? Rozumiem, że najlepsi klienci to Ci którzy najwięcej wydają? :)

 

Pieniądze to nie wszystko. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pieniądze to nie wszystko. ;-)

 

 

Dlatego zapytałem co przez to rozumiesz bo nie wiem czy się załapie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego zapytałem co przez to rozumiesz bo nie wiem czy się załapie :D

 

Tu nie ma prostej definicji, zresztą może słowo jest niefortunnie dobrane, na pewno nie chodziło mi o żadną tajemniczą, elitarną grupę dobraną na bazie ścisłych kryteriów. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla osób chcących skorzystać z automatycznego potwierdzenia e-maili transferowych: zauważyliśmy, że AM nie odświeża e-maila w kontakcie (nie wiemy jeszcze czy robią to tak rzadko, czy po prostu nie działa - u nas to się odbywa w czasie rzeczywistym), tak więc może się okazać konieczny kontakt z BOKiem AM w celu aktualizacji e-maila w kontakcie na klik@premium.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jest opcja by sprawdzić które domeny się łapią do promocji? Bo ktoś pisał, ze takie które są w premium a nie dostały nigdy pkt można wytransferować "tam i z powrotem".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×