Jump to content
Sign in to follow this  
nowy1978

serwer dedykowany prosze o pomoc

Recommended Posts

witam mam do was pytanie bo napewno jestescie bardziej w temacie niz ja ,potrzebuje serwera ktory uciagnie portal z kamerkami na zywo .co radzicie .pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.chodzi mi o portal w stylu showup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwer dedykowany to za dużo na start. Myślę, że VPS będzie lepszym (i tańszym) rozwiązaniem na początek, a jak zacznie wymiękać, warto zakręcić się wokół usług pokroju zenbox.pl. Do administrowania serwerem dedykowanym wymagana jest wiedza, a najlepiej w ogóle wynajęty administrator (większość serwerowni nawet oferuje opcję managed), bo inaczej nie będziesz w stanie zaoferować ciągłości usług.

 

http://slaskdatacenter.pl/ - mają bardzo dobre ceny; sam nie korzystałem, ale spotkałem się z kilkoma opiniami, że wszystko śmiga jak trzeba.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.keed.pl na tym możesz postawić prototyp strony, serwer darmowy w podstawowej wersji, za zdjecie ograniczeń niewielka opłata polecam. Serwer obsługiwany przez politechnike Opolską.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nowy1978

Serwer VPS to serwer wirtualizowany, ma taką wydajność, jaka została im przypisana. Ich zaletą jest to, że można dowolnie zmieniać konfigurację bez większych kosztów (ograniczają się do administracyjnych, ale większość data center zmianę parametrów serwera klasyfikuje jako zwyczajną usługę realizowaną przez BOK).

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×