Jump to content
mofokeng

Darmowe domeny .ml (Mali)

Recommended Posts

http://aznews.pl/2013/04/domeny-ml-beda-za-darmo/?utm_medium=social

 

Jesteśmy dumni z faktu bycia pierwszym afrykańskim narodem, który daje domeny za damo. Dzięki temu znów umieścimy Mali na mapach. Chcemy pokazać reszcie świata fantastyczne możliwości jakie oferuje nasz kraj – powiedział Moussa Dolo, szef AGETIC.

 

za AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

"...Sto lat za murzynami" -->(NASK)

Następstwem tej decyzji (zrezygnowania z opłat) byłaby kompletna deregulacja i .pl poszła by w krótkim czasie do piachu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile mnie pamięć nie zawodzi, bodajże w Belgii kilka lat temu była podobna akcja. Jednakże uprzykrzyło to życie Belgom, bo cały świat rzucił się na darmowe .be Nie pamiętam już, ile z tych domen zostało odnowionych, aczkolwiek "darmo" nie jest receptą na sukces. Co najwyżej można w ten sposób wypromować rejestr w świecie, ale należy się tez liczyć z ubocznymi skutkami...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile mnie pamięć nie zawodzi, bodajże w Belgii kilka lat temu była podobna akcja. Jednakże uprzykrzyło to życie Belgom, bo cały świat rzucił się na darmowe .be Nie pamiętam już, ile z tych domen zostało odnowionych, aczkolwiek "darmo" nie jest receptą na sukces. Co najwyżej można w ten sposób wypromować rejestr w świecie, ale należy się tez liczyć z ubocznymi skutkami...

Domeny .info byly przez jakis czas darmowe i to im akurat bardzo pomoglo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zna ktoś jakąś firmę z Mali? albo handlującą z mali?

Z tego co wiem, to obecnie w Mali jest francuska interwencja zbrojna, oczywiście w ramach stróżowania i zabezpieczania swoich neokolonialnych interesów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×