Jump to content
Sign in to follow this  
Bazyli

ZabijNude.pl

Recommended Posts

ZabijNude.pl

 

 

Niewielki ruch pod tą domeną ale parę zapytań o nią było.

Zastanawiam się właśnie co odpowiedzieć kolejnemu pytającemu.

Zaproponował 1500 złociszy jednak wydaje mi się, że kwota nie powala.

Tym bardziej, że zastanawiałem się nad uruchomieniem serwisu ala Kurnik ewentualnie z grami do pobrania na tel.

Macie jakieś sugestie co do ceny jak i wykorzystania?

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na cenę nie zgadzać się. Otworzyć serwis z grami on-line, filmikami, memami i forum wielotematycznym, może także gadżetami na telefon - zwłaszcza, że całość można postawić w kilka godzin, a taki serwis powinien sprzedać się za XX.XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZabijNude.pl

 

 

Niewielki ruch pod tą domeną ale parę zapytań o nią było.

Zastanawiam się właśnie co odpowiedzieć kolejnemu pytającemu.

Zaproponował 1500 złociszy jednak wydaje mi się, że kwota nie powala.

 

Wg mnie domena nie powala i jeśli nie pomyliłeś się w kwocie i nie napisałeś o jedno zero za dużo - uznałbym ofertę 1500 zł za zadowalającą <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie powala, ale też nie jest zła.

Próbowałbym uzyskać 2k PLN (gdyby się nie udało, ostatecznie sprzedałbym za te 1500 PLN bez większego żalu).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta nazwa jest dzisiaj jakoś tak mało

. Domena nie jest najpiękniejsza, a do tego krzyczy to "zabij" zaupełnie jakby tam były trzy wykrzykniki. Jednak trzeba wziąc pod uwagę niską wrażliwość dzisiejszego odbiorcy, więc domena raczej nadaje się na serwis rozrywkowy. Wszystko zależy od potrzeb finansowych. Możesz poczekać i ją wykorzystać, aby podnieść jej wartość (choć z drugiej strony, czy masz na to czas i ochotę przy takim zatrzęsieniu serwisów w sieci).

 

Domenę mógłbyś zagospodarować tak jak masz w planach - gry, rozrywka albo np. http://www.1stwebdesigner.com/inspiration/unusual-websites-for-bored-people/ lub tak po prostu http://www.bored.com/

 

Jeśli pytający to abonent domeny z kreseczką, to może oni szykują jakiś program dla młodzieży która się nudzi, a słowo "zabij" trafia dziś do młodych ludzi, więc w takim przypadku cena 1,5k jest ciut za niska. Z drugiej strony pytający mógłby na propozycje wyższej ceny odpowiedzieć stanowczym fochem i wtedy kto wie, może nie będzie już w przyszłości tak wysokiej oferty.

 

Cena domen jest jak cena Bitcoin - umowna, wirtualna bez ustaleń z góry i to jest problem. Według mnie, warto spróbować powalczyć o kwotę między 2k-3k.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na cenę nie zgadzać się. Otworzyć serwis z grami on-line, filmikami, memami i forum wielotematycznym, może także gadżetami na telefon - zwłaszcza, że całość można postawić w kilka godzin, a taki serwis powinien sprzedać się za XX.XXX.

 

Gratuluję wyobraźni ;)

 

ZabijNude.pl

 

 

Niewielki ruch pod tą domeną ale parę zapytań o nią było.

Zastanawiam się właśnie co odpowiedzieć kolejnemu pytającemu.

Zaproponował 1500 złociszy jednak wydaje mi się, że kwota nie powala.

Tym bardziej, że zastanawiałem się nad uruchomieniem serwisu ala Kurnik ewentualnie z grami do pobrania na tel.

Macie jakieś sugestie co do ceny jak i wykorzystania?

:)

 

 

Wracając do domeny - sprzedałbym bo w tej cenie zakupiłbyś lepszą domenę na taki serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Gratuluję wyobraźni

Wyobraźnię może i mam wybujałą, ale sam się takimi rzeczami jeszcze do niedawna zajmowałem. Przy zakupie contentu i sztucznego ruchu, nawet na Allegro, kwoty rzędu kilku-kilkunastu tys. PLN (w zależności od pomysłu, jakości wykonania, etc...) to nic szczególnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×