Jump to content
AW

Premium i Home - efektywność, statystyki, opłacalność

Recommended Posts

Czy Premium lub/i Home posiadają (zapewne tak) i czy chcieliby podzielić się z użytkownikami Premium.pl informacjami na temat:

 

- jakie rezultaty w cyfrach przynosi listowanie domen z Premium w wynikach wyszukiwania Home, w tym:

- ile ofert składanych jest przez użytkowników kierowanych przez Home.pl

- ile spośród "wyświetleń oferty" pochodzi z Home.pl

 

W mojej ocenie listowanie domen z Premium w wynikach Home, jako jednego z największych podmiotów rynku pierwotnego, jest ogromnym potencjałem dla wszystkich (Premium, Home, Domainerów, nieświadomych-Kupujących którzy po domenę idą wyłącznie do rejestratora).

Chętnie poznałbym natomiast te dane w liczbach, choćby jako użytkownik Premium.

 

Jest szansa? :)

 

Pozdrawiam,

~AW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wchodząc na główną stronę home jedyne co widzę, to:

 

PROMOCJA: .pl, .com.pl, regionalne - 0 zł /rok »

 

a nie promocje domen topowych czy nawet solidnych userów premium, także nie ma sie co dziwić, że rynek domen rozwija się w Polsce tak a nie inaczej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wchodząc na główną stronę home jedyne co widzę, to:

 

PROMOCJA: .pl, .com.pl, regionalne - 0 zł /rok »

 

a nie promocje domen topowych czy nawet solidnych userów premium, także nie ma sie co dziwić, że rynek domen rozwija się w Polsce tak a nie inaczej.

 

 

KK szukający domeny dla siebie i wpisując frazę która go interesuje może trafić na Premium.pl Przykład : KK szuka domeny dla e-Barteru i wpisuje w Home e-Barter.pl wyświetla się info o tym że domena jest na sprzedaż w premium --> https://home.pl/domeny/rejestruj?domain=e-barter.pl

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

KK szukający domeny dla siebie i wpisując frazę która go interesuje może trafić na Premium.pl Przykład : KK szuka domeny dla e-Barteru i wpisuje w Home e-Barter.pl wyświetla się info o tym że domena jest na sprzedaż w premium --> https://home.pl/domeny/rejestruj?domain=e-barter.pl

 

:)

 

Szkoda tylko, że to działa jedynie z wpisaną pełną nazwą domeny (łącznie z końcówką), a nie dla samej frazy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko, że to działa jedynie z wpisaną pełną nazwą domeny (łącznie z końcówką), a nie dla samej frazy...

 

 

Faktyczne teraz to zauważyłem. Kiedyś jednak działało to nawet dla samej frazy nie wiem dlaczego ta zmiana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wchodząc na główną stronę home jedyne co widzę, to:

 

PROMOCJA: .pl, .com.pl, regionalne - 0 zł /rok »

 

a nie promocje domen topowych czy nawet solidnych userów premium, także nie ma sie co dziwić, że rynek domen rozwija się w Polsce tak a nie inaczej.

 

Nie wrzucajmy wszystkiego do jednego wora, spychając na registrarów :) Wiodący business model rejestratorów to rynek pierwotny i dość naturalne jest, że będą woleli promować .NoweExotic, niż domeny branżowe .pl (które BTW łatwo się nie sprzedają, a primary i secondary to dwa różne światy).

Acz nie twierdzę, że nie można by inaczej...

 

Ale nawet mimo powyższego, Home ma wszystko wiele gotowe, aby silnie wpłynąć co najmniej na oglądalność ofert w Premium.pl i stąd moje pytania jak to wygląda obecnie pod względem efektywności.

Edited by AW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×