Jump to content
zabaco

ladnemieszkanie.pl

Recommended Posts

ladnemieszkanie.pl

 

Już sporo czasu minęło odkąd dodałem jakąś domenę do wyceny.

Domena kupiona kilka dni temu na aukcji przechwyconych a dziś pojawiło się zapytanie. Nie wiem czy moje oczekiwania nie są wygórowane więc proszę o wycenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też się podoba.

 

3k PLN to chyba absolutne minimum, nie wykluczone, że domena ma potencjał nawet na 5k PLN.

 

Jedna z ładniejszych domen w tym dziale oczywiście od czasu Fryzury*pl ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, że jestem troszkę zaskoczony tak pozytywnymi opiniami... ale może mam zły dzień ;) Póki co odpuszczam wycenę :D

 

Powodzenia w dobrej sprzedaży!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena, jak już sprzedasz to przyślij kupca do mnie po idn-a. Szkoda że nie mogę sam u siebie dodawać do przechwycenia, bo bym Cię przelicytował. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ pb powinieneś zmienić na PR -zawsze trzymasz rękę na pulsie :)

 

W pierwszej chwili pokręciłem noskiem na domenę bo wszystko "może być" i można określić jako ładne i przez to zrobiła się taka nijaka.

Ale

domena dobra dla rynku pierwotnego biorąc pod uwagę chyba przejedzone słoneczne, zielone, zaciszne, zakątki itp w nazwach nowych osiedli i domów.

Wtórnego - łatwiej zapamiętać chyba ten adres niż nr telefonu.

Dobra też dla tych co mają zamiar "zagracać" nam mieszkania sprzedając wyposażenie i dla piszących o tej tematyce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie domena sie podoba, wołał bym za nią 3-4k dla odważniejszych opcja 2-3k więcej.

 

 

Mi też się podoba.

 

3k PLN to chyba absolutne minimum, nie wykluczone, że domena ma potencjał nawet na 5k PLN.

 

Jedna z ładniejszych domen w tym dziale oczywiście od czasu Fryzury*pl ;)

 

Sebastian

alpine5

 

 

Fajna domena, jak już sprzedasz to przyślij kupca do mnie po idn-a. Szkoda że nie mogę sam u siebie dodawać do przechwycenia, bo bym Cię przelicytował. ;-)

 

To mi przypomina jakiś zmasowany atak PRowców ... :P

 

Jak dla mnie warta najwyżej kilka stówek - fraza "ladne" do zastąpienia dowolnym, innym słowem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie trzeba czekać na jakąś konkretną ofertę ( i nie zadowalać się kwotami rządu 100 - 300 pln )

Jednakże jak pisze polishprince takich domen trochę jest, więc na kupca można długo czekać

#micromieszkanie.pl
#energooszczednemieszkanie.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny z frazą "ladne" albo spadają albo sprzedawane są po 10-20 złotych.

Nawet fakt iż drugie słowo we frazie to mieszkanie moim zdaniem nie winduje ceny nagle do średnich x.xxx

 

w dwuczłonie z wyrazem mieszkanie najwyższa sprzedaż dotyczyła domeny : nowemieszkanie.pl 1.100 zł , która moim zdaniem jest o wiele lepsze od ladnemieszkanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Tajemnica sukcesu" tej domeny leży w tym, że dobrze nadaje się na serwis lub tytuł magazynu poświęconego urządzaniu mieszkania, a jest to temat zawsze żywy. nowemieszkanie.pl wg mnie nie jest wcale lepsza, ale i tak warta więcej niż 1100 zł - zgaduję że to była aukcja d2d lub sprzedał ją ktoś, kto niezbyt ceni swoje domeny. :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena może i łatwa i fajna, ale ciężko na tym budować markę - ja patrzę bardziej pod kątem marketingowym niż seo. Ekspertem w tym temacie nie jestem (kupowania domen), dlatego właśnie kręcę się po forum, żeby coś podłapać. Osobiście nie wydałem za domenę więcej niż 1000 zł, ale była już z jakimś tam (nawet sporym ruchem).

 

Mimo wszystko tak jak mówię - nie znam się pod względem technicznym aż na tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Tajemnica sukcesu" tej domeny leży w tym, że dobrze nadaje się na serwis lub tytuł magazynu poświęconego urządzaniu mieszkania, a jest to temat zawsze żywy. nowemieszkanie.pl wg mnie nie jest wcale lepsza, ale i tak warta więcej niż 1100 zł - zgaduję że to była aukcja d2d lub sprzedał ją ktoś, kto niezbyt ceni swoje domeny. :P

 

Też tak uważam (stąd moja w/w wycena ok. 5k). I powiem więcej, tą domeną można zainteresować również studio aranżacji i architektury wnętrz, a nowemieszkanie.pl raczej się na to nie nadaje.

 

#eDomator.pl

 

 

Edit: literówka.

Edited by zenek1234

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena, jak już sprzedasz to przyślij kupca do mnie po idn-a.

 

komplet jest bardziej atrakcyjny, doczekałem się spadu :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się podoba ta domena. Pierwszy człon frazy mówi w zasadzie wszystko. Życzę wysokiej sprzedaży.

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niech Ci służy, u mnie już się wysłużyła i poleciała w ramach wiosennych porządków. ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×