Jump to content
thomaso

lalka.pl

Recommended Posts

lalka.pl

 

Co myślicie o takiej domenie? Dzisiaj wpadła z opcji, ale nie mam za bardzo pomysłu co zrobić z taką domeną i na ile ją wycenić. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję realizacji. Domena bardzo fajna natomiast faktycznie ciężko ją wycenić. Może dla producenta lalek/teatru/sklepu z zabawkami. Myślę że domena warta co najmniej wysokie x.xxx / niskie xx.xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na czuja, to domena premium w nawiązaniu do jednego z tematów :D Tak jak deser.pl czy pudelek.pl na pewno pasuje do wielu serwisów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lalka.pl

 

Co myślicie o takiej domenie? Dzisiaj wpadła z opcji, ale nie mam za bardzo pomysłu co zrobić z taką domeną i na ile ją wycenić. :)

Ciekawa domena, moja ulubiona książka, wycenić na xx.xxx PLN, a zastosowaniem niech już się martwi kk.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pierwszy rzut oka wydaję się dość ograniczna ale jak się człowiek chwilę zastanowi to pomysłów przychodzi naprawdę wiele - lalki, salon odnowy/piękności, fryzjer, wizaż, moda czy choćby nawet dmuchane lalki :P itd ...

Jak napisał Pan_Grzegorz - wystaw za xx.xxx i zobaczysz czy będzie zainteresowanie, jak nie to trochę zejdziesz z ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak napisał Pan_Grzegorz - wystaw za xx.xxx i zobaczysz czy będzie zainteresowanie, jak nie to trochę zejdziesz z ceny.

 

Ok, tak zrobiłem. Znalazłem nawet bardzo podobną domenę na premium.pl i okazało się, że miała wyższą cenę niż ja planowałem dla swojej domeny - https://sklep.premium.pl/lala.pl ustaliłem taką samą cenę dla lalka.pl. Dziękuję za wszystkie wyceny i opinie. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na czuja, to domena premium w nawiązaniu do jednego z tematów :D Tak jak deser.pl czy pudelek.pl na pewno pasuje do wielu serwisów.

 

 

(...) Znalazłem nawet bardzo podobną domenę na premium.pl i okazało się, że miała wyższą cenę niż ja planowałem dla swojej domeny - https://sklep.premium.pl/lala.pl ustaliłem taką samą cenę dla lalka.pl.

 

Wypada już tylko pogratulować szczęśliwej realizacji opcji oraz życzyć szybkiej sprzedaży domeny za ustaloną kwotę. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Min. €10k - weź przykład z lampa.pl - też na L i tyle samo liter ;-). Celuj podobnie w klienta z zachodu - dla niego to jak 10k PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moje oko rozpiętość może być duża i wszystko zależy jakie minimum sobie przyjmiesz dla sprzedaży tej domeny (ja bym jako minimum przyjął sobie jakieś 18k PLN), nie wykluczone, że tą domenę można sprzedać za kwotę grubo powyżej 25k PLN, ale to chyba trochę kwestia szczęścia...

 

Sebastian

alpine5

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moje oko rozpiętość może być duża i wszystko zależy jakie minimum sobie przyjmiesz dla sprzedaży tej domeny (ja bym jako minimum przyjął sobie jakieś 18k PLN), nie wykluczone, że tą domenę można sprzedać za kwotę grubo powyżej 25k PLN, ale to chyba trochę kwestia szczęścia...

 

Sebastian

alpine5

alpine5 czy to Ty? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

alpine5 czy to Ty? :huh:

 

Alpine chyba za bardzo wziął sobie do serca ostatnia poradę Apze. Dwa tygodnie temu napisałby że "sprzedałby" za 1k, a dziś proszę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym dziale jak sami wiecie wiele domen wyceniano na wielkie pieniądze...Rzeczywistość zweryfikowała wiele razy nasze wyceny.

Co z tego że oczekiwania właścicieli były spore, skoro nie ma klienta skłonnego zapłacić to czego oczekujemy?

Czasami myślę, że ktoś kto porównał domeny do wirtualnych nieruchomości popełnił wielki błąd...ja bym raczej je porównał do dzieł sztuki...

 

edit:

 

Alpine...wszystko ok?

:) :) :)

 

Zaszalałeś

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena generyczna rzekłbym premium ale trzeba sie zastanowic na targetem, bardziej pod projekt.

Ciezko takie domeny sprzedawac za sensowne pieniadze. Powodzenia Thomaso :) mysle ze za 4-5k nie ma co sprzedawac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje pięknej realizacji opcji :)

 

Cena KT słusznie ustawiona, sugestii i propozycji sprzedaży poniżej 10 000 PLN nie rozpatruj - od razu odrzucaj :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytam i czytam wyceny domen na di i dochodzę do wniosku, że nie ma sensu ich wyceniać. Wiadomo wszak, że domena jest tyle warta ile ktoś za nią zapłacił. Opinie użytkowników oczywiście są bardzo cenne i często mogą nauczyć pokory. Proponuję nie podawać ile jest warta dana domena tylko czy się podoba, dlaczego itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

0.2K --1.5K max ...bo mi się nie podoba owa domena :P

Jakaś taka pusta, bezduszna nazwa.Raczej pod własny projekt.

(w liczbie mnogiej bardziej komercyjna)

No ale to tylko moja opinia a z cenami domen wiadomo jak jest ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moje oko rozpiętość może być duża i wszystko zależy jakie minimum sobie przyjmiesz dla sprzedaży tej domeny (ja bym jako minimum przyjął sobie jakieś 18k PLN), nie wykluczone, że tą domenę można sprzedać za kwotę grubo powyżej 25k PLN, ale to chyba trochę kwestia szczęścia...

 

Sebastian

alpine5

 

 

0.2K --1.5K max ...bo mi się nie podoba owa domena :P

Jakaś taka pusta, bezduszna nazwa.Raczej pod własny projekt.

(w liczbie mnogiej bardziej komercyjna)

No ale to tylko moja opinia a z cenami domen wiadomo jak jest ;)

 

Bo natura nie lubi próżni - odszedł jeden Alpine - przyszedł drugi ;)

 

Odnośnie tytułowej domeny to poniżej średniego 1x.xxx nie ma co sprzedawać. Powodzenia i zazdroszczę takiej realizacji :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×