Jump to content
thomaso

lalka.pl

Recommended Posts

Dawniej mówiło się lalka na taką małą zabawkę dla dziewczynek; dzisiaj słyszę, że dziewczynki operują już brandami i chcą Barbie czy Hannah Montana.

 

Teraz lalka kojarzy się raczej z bardziej dojrzałą dziewczyną, która lubi bawić lub raczej zabawiać.

Zwłaszcza gdy jest podobna do Barbie - tak na zewnątrz jak i wewnątrz.

 

Zawsze możesz próbować wymyślić wirtualna lalkę .. dmuchaną lub do produkcji luster korygujących tą domenę wykorzystać i sprzedawać ze starym sloganem:

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najładniejszą lalką na świecie ? ;)

Edited by Kangur
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna domena. I może trochę przewrotnie ale spory zakres zastosowań. Wiadomo że teraz duże portale stawiają masę seriwsów o różnych tematykach i ta domena całkiem niezłą na takiego nowego twora o dużym budżecie.

 

I również myślę że porównywalna wartość do lala.pl bo oba określenia podobnego zabarwienia.

 

Można czekać na kk ale sądzę że warto.

 

A cena 15 000 + w zależności od cierpliwości i wiary w domenę *

 

-------

* i ilości domen o podobnej klasie czy są na nie zapytania i coś się sensownie sprzedaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

I również myślę że porównywalna wartość do lala.pl bo oba określenia podobnego zabarwienia.

a wg mnie lalka*pl, to połowa wartości lala*pl, która ma znacznie szerszy wachlarz zastosowań...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lala*pl, która ma znacznie szerszy wachlarz zastosowań...

 

Nawet zastosowanie muzyczne często się pojawia: la la la la, la la la la :)

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Wycena już została dokonana więc nadmienię tylko że domena mi się bardzo podoba i, jak zwykle, zazdroszczę realizacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobrze się złożyło, że trzecia z "najważniejszych" w tematyce - czyli lalki pl - jest w portfolio delirium :)

Co do wyceny popieram opcję nie sprzedawania poniżej mnimum 1x.xxx.

 

Natomiast widzę @thomaso, że nie jest to Twoja pierwsza domena "lalkarska" masz przecież jeszcze l.mn. "lalki" w rejestrze .co w wersji hiszpańskojęzycznej i sam wyceniłeś ją na 8k PLN netto.

 

#muneca co

 

edit: literówki

Edited by Dick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytam i czytam wyceny domen na di i dochodzę do wniosku, że nie ma sensu ich wyceniać. Wiadomo wszak, że domena jest tyle warta ile ktoś za nią zapłacił.

 

Z tym się nie zgodzę, domeny są bardzo często sprzedawane znacznie poniżej wartości, zwłaszcza na aukcjach. Jeśli zamienić "zapłacił" na "zapłaci", to już zdanie jest ok, chociaż to też zależy w czyje ręce trafi. Tu akurat jestem spokojny i wiem że thomaso poradzi sobie ze sprzedażą za odpowiednią kwotę. ;-)

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tym się nie zgodzę, domeny są bardzo często sprzedawane znacznie poniżej wartości, zwłaszcza na aukcjach. Jeśli zamienić "zapłacił" na "zapłaci", to już zdanie jest ok, chociaż to też zależy w czyje ręce trafi. Tu akurat jestem spokojny i wiem że thomaso poradzi sobie ze sprzedażą za odpowiednią kwotę. ;-)

 

 

Kto jak kto, ale Thomaso na pewno da radę pozytywnie zaskoczyć nas ceną jej sprzedaży :)

 

Edit: Thomaso, a obserwujesz jak wygląda kwestia realizacji opcji, które do tej pory sprzedałeś?

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natomiast widzę @thomaso, że nie jest to Twoja pierwsza domena "lalkarska" masz przecież jeszcze l.mn. "lalki" w rejestrze .co w wersji hiszpańskojęzycznej i sam wyceniłeś ją na 8k PLN netto.

 

Faktycznie - zapomniałem o tamtej ofercie. Wygląda na to, że zebrałem jakiś rodzaj "kompletu" - lalki (muñecas) w .co i lalka w .pl - zawsze coś. Wyceniłem tak domenę .co, całkiem na "czuja", bo nie znam zbyt dobrze cen domen na rynku kolumbijskim.

 

Edit: Thomaso, a obserwujesz jak wygląda kwestia realizacji opcji, które do tej pory sprzedałeś?

 

Nie obserwuję tego niestety to trudno mi się wypowiedzieć. :) Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×