Jump to content
app

Domeny.allegro.pl

Recommended Posts

Tak ruszyło i z dniem 20.03.2017 jest "wygaszane".
Akurat sprzedaję na allegro i dzwonili do mnie, czy mogą moje oferty wystawić w .de za free. Oczywiście zgodziłem się.

"Od dziś zaczynamy wygaszać serwis Allegro.de. Decyzja ta jest konsekwencją przyjęcia przez nas strategii skupionej na dalszym dynamicznym rozwoju Allegro.pl. Serwis Allegro.pl przechodzi obecnie bardzo duże zmiany, na których musimy się skoncentrować, by zwiększać satysfakcję Kupujących.

Co to dla Ciebie oznacza?

  • Wkrótce wyłączymy możliwość publikacji ofert w serwisie Allegro.de, a trwające oferty przestaną być widoczne;
  • Nie będzie można przeprowadzać nowych transakcji w Allegro.de;
  • Dotychczas zawarte transakcje będą realizowane bez zmian;
  • Serwis Allegro.de będzie dostępny przez 24 miesiące w ograniczonej formie, dla użytkowników, którzy kupili u Ciebie. Zalecamy zachowanie ich danych kontaktowych.

W osobnej wiadomości prześlemy Ci dokładny terminarz zmian.

Bardzo dziękujemy Ci za udział w projekcie Allegro.de. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało nam się bardzo szybko wystawić blisko blisko 1,5 mln ofert na konkurencyjnym rynku niemieckim. Doświadczenia te pozwolą w przyszłości sprawnie uruchamiać podobne projekty, gdy tylko zauważymy możliwe korzyści dla Sprzedających i Allegro."

Edited by ciasteczkovy
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×