Jump to content
Sign in to follow this  
Bazyli

Autorskie fotki na strony www.

Recommended Posts

Jeśli szukacie autorskich zdjęć dla Waszych serwisów, to chciałbym polecić autorkę zdjęć Portfolio24.pl . Sesje szybko, tanio i solidnie...Kontakt na stronie Pani Agnieszki...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, May 6, 2013 - ot
Hidden by apze, May 6, 2013 - ot

Domena zarejestrowana na osoby prywatne...

 

Strona kontaktu bez danych (wymaganych zgodne z Polskim prawem) - czy to firma z PL czy z Delaware :) czy to nie żadna firma (ale wszystko na czarne i dlatego tak tanio?)

 

Rozumiem, że nie każda strona jest na bieżące (jeśli chodzi np. o cookies), ale pełne dane firmy to jest wymóg już od co najmniej 10 lat.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, May 6, 2013 - ot
Hidden by apze, May 6, 2013 - ot

Polecasz bo Pani ta kupiła od Ciebie tą domenę ? :)

Share this post


Link to post
Posted (edited) · Hidden by apze, May 6, 2013 - ot
Hidden by apze, May 6, 2013 - ot

Domena zarejestrowana na osoby prywatne...

 

Strona kontaktu bez danych (wymaganych zgodne z Polskim prawem) - czy to firma z PL czy z Delaware :) czy to nie żadna firma (ale wszystko na czarne i dlatego tak tanio?)

 

Rozumiem, że nie każda strona jest na bieżące (jeśli chodzi np. o cookies), ale pełne dane firmy to jest wymóg już od co najmniej 10 lat.

 

Zawsze filozofujesz czy tylko w tym przypadku? A słyszałeś o czymś takim jak praca na umowę - zlecenie?

Bo wydaje mi się, że piszesz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia...

 

 

Zabaco...Twój nos rasowego szpicla tym razem zawiódł...Nawet nie ruszyłeś d...żeby sprawdzić czy domena zmieniła właściciela...

:)

 

Tak, że Cię zawiodę swoją odpowiedzią...robiła fotki dla powstającego właśnie serwisu. A w związku z tym, że jestem bardzo zadowolony z Jej podejścia do tego co robi, to postanowiłem naszą domenę przekierować na Jej adres i polecać gdzie się da bo Jej praca jest tego warta...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, May 6, 2013 - ot
Hidden by apze, May 6, 2013 - ot

Zabaco...Twój nos rasowego szpicla tym razem zawiódł...Nawet nie ruszyłeś d...żeby sprawdzić czy domena zmieniła właściciela...

:)

 

Tak, że Cię zawiodę swoją odpowiedzią...robiła fotki dla powstającego właśnie serwisu. A w związku z tym, że jestem bardzo zadowolony z Jej podejścia do tego co robi, to postanowiłem naszą domenę przekierować na Jej adres i polecać gdzie się da bo Jej praca jest tego warta...

 

Mam bardziej interesujące rzeczy niż śledzenie Twoich domen we whois ;)

Pamiętam, że jakiś czas temu chwaliłeś się dużym zainteresowaniem tej domeny.

Jeśli miałbym wybrać tą Panią po tym portfolio to z pewnością bym tego nie zrobił, bo nie zachwyca.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, May 6, 2013 - ot
Hidden by apze, May 6, 2013 - ot

Mam bardziej interesujące rzeczy niż śledzenie Twoich domen we whois ;)

Pamiętam, że jakiś czas temu chwaliłeś się dużym zainteresowaniem tej domeny.

Jeśli miałbym wybrać tą Panią po tym portfolio to z pewnością bym tego nie zrobił, bo nie zachwyca.

 

Zerknij na to co napisałeś wyżej...i porównaj z tym co napisałeś teraz...A co do domeny...to pozwól mi samemu decydować o moich domenach...

:)

 

Wybierać nie musisz...to przecież Twój wybór...

:)

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, May 6, 2013 - ot
Hidden by apze, May 6, 2013 - ot

Zerknij na to co napisałeś wyżej...i porównaj z tym co napisałeś teraz...A co do domeny...to pozwól mi samemu decydować o moich domenach...

:)

 

Wybierać nie musisz...to przecież Twój wybór...

:)

 

Zrzędzisz trochę :)

Dla mnie temat zakończony.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, May 6, 2013 - ot
Hidden by apze, May 6, 2013 - ot

Zrzędzisz trochę :)

Dla mnie temat zakończony.

Nie ja zrzędzić zacząłem...a jak widzę na słowo przepraszam Cię nie stać...

:)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×