Jump to content
Dick

sklep.premium.pl

Recommended Posts

Pakiety, raty, dzierżawa, domeny z krótkim okresem ważności, aukcje i negocjacje - to będzie w kolejnych iteracjach, tymczasem w sprzedaży przez home.pl dostępna jest większość domen z giełdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie, ale - dlaczego będąc zalogowanym na premium.pl jednocześnie na sklep.premium.pl widnieję jako gość?

Ponadto - kiedyś pisałem o checkboksach na liście domen dodanych do przechwycenia, ale jeszcze przed zatwierdzeniem zamówienia. Czy wprowadzenie takiego ułatwiającego życia "ficzera" jest planowane?

 

EDIT: Przydałyby się także dwie dodatkowe funkcje - możliwość opłacania kilku aukcji z góry (zamiast doładowywania konta) oraz możliwość wyłączenia automatycznego opłacania oczekujących na zapłatę po zwiększeniu salda.

Edited by Geekboy68k
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedna sugestia - obsługa języka angielskiego, najlepiej automatycznie (po języku przeglądarki) i z przeliczaniem walut po kursach z Google API na EUR/GBP/USD ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matko bosko kochano, home.pl ma domenę gielda.pl i handluje na niej... domenami?

To tak, jakbym zarejestrował sex.pl i zaczął sprzedawać na niej prezerwatywy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam, że domeny promowane w premium.pl są jednocześnie promowane w home.pl, przy zachowaniu tej samej ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawie to wygląda i muszę powiedzieć, że współpraca zaczęła naprawdę iść w bardzo dobrym kierunku ;) Uważam, że na giełdzie domen powinny być wszystkie domeny z ustawioną ceną KT oraz te z "zaproponuj cenę", natomiast aukcje D2D Broń Boże :) Zapewne następnym etapem będą te z zaproponuj cenę?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negocjacje to kolejny, duży rozdział w temacie współpracy, wykraczający daleko poza obecną formę. Jeszcze wiele pracy przed nami ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

<offtopic>

Idę o zakład, że najdalej za rok zmieni się stosunek udziałów w spółce i premium.pl zacznie kierować na giełdę home.pl :D

</offtopic>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, że jako osoba fizyczna mając włączoną opcję "faktura od premium" cena mojej domeny w home.pl jest podana jako cena netto a nie tak jak w sklepie premium w cenie brutto. Czy VAT pojawia się dopiero po wrzuceniu domeny do koszyka z poziomu home.pl czy transakcja następuje po cenie netto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, że jako osoba fizyczna mając włączoną opcję "faktura od premium" cena mojej domeny w home.pl jest podana jako cena netto a nie tak jak w sklepie premium w cenie brutto. Czy VAT pojawia się dopiero po wrzuceniu domeny do koszyka z poziomu home.pl czy transakcja następuje po cenie netto?

 

Wszystkie ceny na stronie home.pl podane są w kwotach netto, więc i tu musi być spójność - VAT jest doliczany w kolejnym kroku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie giełdy Home.pl zawieruszyła się kategoria "Sporty indywidualne".

 

Już poprawione, dzięki za info :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpowiadając na dziesiątki próśb, wdrożyliśmy możliwość generowania kodów rabatowych. Teraz każdy sprzedający może wygenerować kody:

 

* obniżający cenę od 5% do 90%

* pojedyncze lub wielokrotnego użytku

* dla wszystkich lub konkretnego loginu

* dla całego folio, konkretnej domeny lub ograniczonej oferty domen

* dla dowolnej kwoty lub konkretnej ceny domeny

* bezterminowy lub do konkretnej daty

* zarówno dla kupujących ze sklepu, jak i z giełdy

 

Mamy nadzieję, że nowa funkcjonalność pozytywnie zachęci klientów do zakupów. Zarządzanie kodami odbywa się z poziomu ustawień domeny: premium.pl/ustawienia/domena.pl.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś zauważyłem, że ceny prezentowane w home.pl są 10% wyższe niż ustawiona cena KT.

Czy to jest celowe działanie? Jeśli tak, to jaki jest powód?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy musi być ustawiona cena KT dla domeny żeby była widoczna na sprzedaż w Home ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A macie jakieś statystyki ile już domen sprzedało się za pośrednictwem Home ? ;-)

 

 

edit: jeszcze jedno pytanie dlaczego jedne domeny z ustawioną ceną KT są widoczne w Home a inne nie ?

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites

A macie jakieś statystyki ile już domen sprzedało się za pośrednictwem Home ? ;-)

 

Obecne rozwiązanie w przeciwieństwie do poprzedniego pozwoli w 100% prowadzić statystyki odnośnie współpracy z home.pl, miejmy nadzieję, że Premium.pl będzie się z nami nimi sumiennie dzieliło. Widzę to w postaci nowego tematu "Raport sprzedaży za pośrednictwem home.pl" i 1 każdego miesiąca ilość domen sprzedanych w home.pl i łączna suma ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpowiadając na dziesiątki próśb, wdrożyliśmy możliwość generowania kodów rabatowych.

(...)

 

Czy kupujący może wykorzystać kod rabatowy tylko w stosunku do ofert z ustawioną ceną Kup Teraz, czy również po wynegocjowaniu ceny jest możliwość użycia kodu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry :)

 

Dwa dni temu przeniosłam domeny do premium i ustawiłam dla niemal wszystkich ceny KT dziś sprawdzić chciałam czy domeny wyświetlają się w wynikach u partnera (home) niestety domen moich nie pokazuje.

 

Czy to ma być KT bez negocjacji ustawione?

A może coś jeszcze trzeba odfajkować?

 

Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam Anita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry :)

 

Dwa dni temu przeniosłam domeny do premium i ustawiłam dla niemal wszystkich ceny KT dziś sprawdzić chciałam czy domeny wyświetlają się w wynikach u partnera (home) niestety domen moich nie pokazuje.

 

Czy to ma być KT bez negocjacji ustawione?

A może coś jeszcze trzeba odfajkować?

 

Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam Anita

Nastąpiła zmiana abonenta, więc musisz poczekać 5 dni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastąpiła zmiana abonenta, więc musisz poczekać 5 dni :)

Dziękuję bardzo życzę słonecznego weekendu.

 

Pozdrawiam Anita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpowiadając na dziesiątki próśb, wdrożyliśmy możliwość generowania kodów rabatowych. Teraz każdy sprzedający może wygenerować kody:

 

* obniżający cenę od 5% do 90%

* pojedyncze lub wielokrotnego użytku

* dla wszystkich lub konkretnego loginu

* dla całego folio, konkretnej domeny lub ograniczonej oferty domen

* dla dowolnej kwoty lub konkretnej ceny domeny

* bezterminowy lub do konkretnej daty

* zarówno dla kupujących ze sklepu, jak i z giełdy

 

Mamy nadzieję, że nowa funkcjonalność pozytywnie zachęci klientów do zakupów. Zarządzanie kodami odbywa się z poziomu ustawień domeny: premium.pl/ustawienia/domena.pl.

 

Bardzo ciekawy pomysł!

Czy istnieje możliwość generowania kodów rabatowych obniżających cenę dla dzierżawy domeny, np. na okres 6 lub 12 miesięcy? Byłoby to świetne rozwiązanie pozwalające m.in. zaproponować klientowi nie do końca przekonanemu do dzierżawy np. pierwszy miesiąc z rabatem 90% lub przykładowo promocyjne warunki "na start" planowanego pod dzierżawioną domeną projektu (np. na pierwszy rok 50% zniżki).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy było - główny widok domeny wystawionej na sprzedaż w opcji "sklep", mógłby mieć opcję j. angielskiego; najlepiej nie tylko do przełączenia, ale automatyczną po języku przeglądarki lub/i IP.

 

Nawet jeśli zrobienie filmiku i całego tłumaczenia to zbyt wiele, to może chociaż główne "komunikaty" (na sprzedaz, negocjacje, zloz oferte etc) plus formularz kontaktowy (acz strona A4 tlumaczenia kosztuje 30zl...)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×