Jump to content
isildur

web.me

Recommended Posts

Z pewną dozą nieśmiałości....zapraszam do nowego kreatora stron www - web.me, jakbyście chcieli na szybko zagospodarować swoje domeny ;)

 

No i fajne subdomeny można zarejestrować w domenie web.me...za darmo ;)

Edited by isildur
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny Czarnogóry są coraz popularniejsze wsród firm. Kto wie, może wkrótce staną się popularne jak .co :)

Przy okazji, isildur, web.me to Twoja inicjatywa?

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domyślam się, że web.me powstało w ramach tzw. Development program który niemało kosztuje.

 

Wszystko zależy od negocjatora. Z rejestrem .ME długo negocjowaliśmy, ale w tym programie liczy się przede wszystkim pomysł na domenę a nie to ile ktoś chce za nią zapłacić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykonanie swietne!!!

 

Z checia poznalbym firme odpowiedzialna za kompleksowe wykonanie portalu ;)

 

btw: landingi.com maja troche inny target, ale moze komus sie przydac i takie rozwiazanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne :) Czy about.me było jakąś inspiracją dla tego projektu?

 

Właśnie planowałem użycie podobnego narzędzia do postawienia kilkunastu statycznych stronek. Zastanawiam się czy będzie to bardziej efektywne rozwiązanie do mniejszy stronek niż wordpress.

 

Isildur jeżeli móglbyś mi powiedzieć w czym web.me jest lepsze od wix.com (bo zanim zobaczyłem Twój post, właśnie to narzędzie zamierzałem użyć) to będę Twój :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne :) Czy about.me było jakąś inspiracją dla tego projektu?

 

Właśnie planowałem użycie podobnego narzędzia do postawienia kilkunastu statycznych stronek. Zastanawiam się czy będzie to bardziej efektywne rozwiązanie do mniejszy stronek niż wordpress.

 

Isildur jeżeli móglbyś mi powiedzieć w czym web.me jest lepsze od wix.com (bo zanim zobaczyłem Twój post, właśnie to narzędzie zamierzałem użyć) to będę Twój :)

Dzięki!!.

 

No więc chociażby fakt że za konto standard płacisz ile sam uznasz za słuszne czyli mamy jako pierwsi opcję Pay As You Want. Czyli nie narzucamy Ci ceny ale sam ją ustalasz. Nawet 1 USD miesięcznie jeśli taka Twoja wola. Znajdź tańsze konto bez reklam to sam chętnie zerknę ;)

 

Dodatkowo za 2 miesiące powinna być w pełni polska funkcjonalna wersja serwisu...

Edited by isildur
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości odkopię temat i spytam o jakieś statystyki web.me - liczbę użytkowników, serwisów itp.?

 

P.S A polskiej wersji chyba jednak jeszcze nie ma? Czy coś przeoczyłem.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma wersji PL, zabierałem się do testowania web.me w tym tygodniu, ale na założeniu konta i kilku zalogowaniach się skończyło. Na szybko ładne templaty premium i możliwości edycji. Zagłębię się w temat w przyszłym tygodniu :)

p.s. w sprawie spolszczenia lub innych wersji językowych zapraszam do kontaktu, tłumaczymy szybko i pro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakładanie stron internetowych (wykluczając landing-pages) przez kreatory to istne kuriozum. Tym bardziej dla podmiotu jeżeli jest się wcześniej o kilkadziesiąt/kilkaset milionów dolarów przed Wix.com. W każdym biznesie trzeba znależć lukę - w tym przypadku była ona wśród przedsiębiorców chcących zaoszczędzić na tak ważnym aspekcie jakim jest wizytówka (przedsiębiorcy) kilka groszy. Przez co oczywiście później przedsiębiorca musi ponieść dodatkowe koszty bo trudno, aby wszystko stało w miejscu kiedy biznes okazuje się być rentowny, a skoro biznes jest rentowny to po co wynajmować obszar do którego nie mamy "fizycznego dostępu" oraz prawa do własnych korekt. Wix również przewidział ten proces, na zasadzie klient=> klient, więc i tak go nie tracili mimo, że migrował na zasadzie polecenia i dodatkowych znacznych większych płatności. Hobbista może się pobawić, tak jak wędkarz rybką w akwarium.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakładanie stron internetowych (wykluczając landing-pages) przez kreatory to istne kuriozum. Tym bardziej dla podmiotu jeżeli jest się wcześniej o kilkadziesiąt/kilkaset milionów dolarów przed Wix.com. W każdym biznesie trzeba znależć lukę - w tym przypadku była ona wśród przedsiębiorców chcących zaoszczędzić na tak ważnym aspekcie jakim jest wizytówka (przedsiębiorcy) kilka groszy. Przez co oczywiście później przedsiębiorca musi ponieść dodatkowe koszty bo trudno, aby wszystko stało w miejscu kiedy biznes okazuje się być rentowny, a skoro biznes jest rentowny to po co wynajmować obszar do którego nie mamy "fizycznego dostępu" oraz prawa do własnych korekt. Wix również przewidział ten proces, na zasadzie klient=> klient, więc i tak go nie tracili mimo, że migrował na zasadzie polecenia i dodatkowych znacznych większych płatności. Hobbista może się pobawić, tak jak wędkarz rybką w akwarium.

Oczywiste jest, że ktoś kto pyta o takie narzędzie nie chce stawiać portalu a tylko "landing page" lub zwyczajną "zapchajdziurę" dla domneny, która nie jest super generykiem i nie ma ruchu liczonego w tysiącach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×