Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

Nie można dodać domen do przechwycenia.

Recommended Posts

Witam,

 

jak w temacie, przy próbie dodania jakiejkolwiek domeny wygasającej za kilka dni wyskakuje błąd:

 

Błąd:

Domena nie została usunięta w NASK: drewmat.pl

 

i domena jest usuwana z formularza. Sprawdzone na kilku domenach, które na pewno wygasają.

 

Macie podobnie?

 

Pozdrawiam!

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak

miałem to samo w tamtym tygodniu z 1 domeną..

próbowałem kilka razy..dalej nie mogę dodać...

z innymi nie probowałem bo mi się odechciało walczyc z panelem az..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też tak mam. Myślę, że taka sytuacja spowodowana jest tym, że Az przy dodawaniu do przechwycenia sprawdza czy domena wygasa poprzez odnalezienie jej na liście domen usuniętych. A że czasami się zdarza, że NASK opublikuje listę z jakimiś problemami, to tak jest. Tutaj http://mapadomen.pl/listyNASK można zobaczyć, w których dniach były problemy - 11.05, 12.05... czyli tak jak wygasa wcześniej wymieniona domena.

 

Dopóki Az nie naprawi błędu, to chyba się nie da dodać do przechwycenia... zawsze można napisać do nich maila z prośbą o dodanie :P

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopóki Az nie naprawi błędu, to chyba się nie da dodać do przechwycenia... zawsze można napisać do nich maila z prośbą o dodanie :P

 

Jakbym miał za każdym razem pisać maila w sprawie problemów z panelem AZ to chyba na nic innego nie starczyłoby mi już czasu... Ich sprawa, ich pieniądze, bo doskonale wiedzą, że ich panel jest pełen baboli i świadomie nic z tym nie robią...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

 

 

Przechwytywanie domen dziala już bez zarzutu.

Chcielibysmy przeprosić Państwa za trudności jakie pojawiły się w tych dwóch dniach

i obiecać, że dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się.

 

W przypadku dodatkowych pytan zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Formularz przechwytywania domen nadal nie działała poprawnie.

 

Właśnie próbowałem dodać i otrzymuję komunikat:

 

Domena nie została usunięta w NASK: xxx.pl

 

W aftermarket.pl i premium.pl dodało się bez problemów. Chciałem jednak zrobić to we wszystkich trzech serwisach...

 

 

 

Przy okazji.

Z regulaminu 50% za przechwycenie i rejestrację dla pierwszych 5 przechwyconych domen:

 

1. Użytkownik, który w okresie ostatnich 365 dni nie dokonał operacji płatnych na kwotę przynajmniej 61,50 zł w ramach serwisu AZ.pl jest określany przez system jako niezweryfikowany.
2. W momencie składania zamówienia na przechwycenie domeny, AZ.pl pobiera od Użytkownika niezweryfikowanego kwotę (depozyt) za złożone zamówienie zgodnie z Cennikiem.

Tzn. nie mogę dodać domeny do przechwycenia bez wpłacenia depozytu (jestem nowym klientem az.pl, więc wcześniej nie dokonywałem operacji płatnych)? Wolałbym wpłacić dopiero po udanym przechwyceniu...

 

Może te dwa problemy wiążą się ze sobą (nie mam wpłaconego depozytu -> nie mogę dodać do przechwycenia), tylko komunikat inny?

Edited by mk321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

Użytkownik "mk321" otrzymał od nas informacje na priv.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

AZ.pl

Edited by ksitek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×