Jump to content
Sign in to follow this  
korneliusz.com

Nowy Aftermarket

Recommended Posts

Az sie boje wejsc, jak ja nienawidze zmian na stronach. Jak cos dziala dobrze to po co zmieniac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście jest nowa szata graficzna. Miejmy nadzieję, że efektem tej zmiany nie będzie mniej domen w panelu (z powodu różnego rodzaju błędów). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomijając fakt, ze co chwila widzę kota z 503 (po uruchomieniu czegokolwiek) - zmiana designu jak najbardziej na plus, choć ten wymaga jeszcze "dopicowania".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie zmiany na plus, przydałoby się tylko całkowicie spolszczyć pewne elementy strony jak np. składanie oferty itd.

 

Strona z ofertą domeny jest również o wiele bardziej przejrzysta niż wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzuciłbym wam jeszcze trochę screenshotów, ale za Chiny ludowe nie umiem połapać się, jak w tym nowym skrypcie forum załącza się obrazki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tutaj mi każe URL wkleić, nie można załączyć z dysku?

 

Faktycznie, dawno nic nie załączałem i wydawało mi się że to tutaj. Jest jeszcze jakiś przycisk "moje media" i tam są moje stare załączniki, ale nie widzę możliwości dodania nowego. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W trybie pełnej odpowiedzi (na dole po prawej: "Więcej opcji") można załączyć pliki z dysku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też ciekaw jestem screenów.

 

ps umysł, który od lat "ma monopol" na przechwytywanie, nie ogarnia "głupiego" di.pl? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

O nie... Jak widzę te nowoczesne dizajny to mnie krew zalewa... Do tej pory panel był dla mnie idealny, czyli przejrzysty i funkcjonalny w 100%... Mam nadzieję, że nowy dizajn tego nie zmieni i będzie dało się szybko przestawić, ale ogólnie nie lubię zmian :/

 

PS. Dajcie screena prezentującego ofertę sprzedaży.

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem, podstawowym celem było to aby strony panelu administracyjnego się (prawie) nie zmieniły, aby użytkownicy ine musieli uczyć się niczego od nowa. Poza poszerzeniem treści strony zmiany powinny być nieodczuwalne.

 

Zaraz spróbuję ogarnąć to wstawianie załączników :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wczoraj krótko poklikalem po nowym panelu AM i dla mnie działa tzn przełączanie zakładek jest jakby szybsze a wygląd jest jak najbardziej na plus - taki minimalistyczny a mi sie takie podobają

 

Kiedy i czy wogóle ma sie pojawić na stałe ten nowy theme ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy szablon zostanie uruchomiony 1 lipca.

 

Właśnie minimalizm i eliminacja wszystkiego co zbędne były moimi głównymi priorytetami :)

 

Nad stroną oferty jeszcze intensywnie pracujemy - nie ma sensu wrzucać tego co jest teraz.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wersji deweloperskiej, jak wiadomo, różne rzeczy mogą się zdarzyć, konta mogą się w magiczny sposób zasilać, błędy XSS/SQLinj mogą występować itp., więc niestety nie udostępniamy loginów ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×