Jump to content
deros

Dlaczego Aftermarket kieruje moje domeny na parking?

Recommended Posts

Tak, jak w temacie, przeniosłem parę domen do AM, ustawiłem DNS na aftermarket jak również dla każdej domeny zaznaczyłem, żeby nie przekierowywało na parking, gdyż na chwilę obecną nie korzystam z żadnego parking. Wpisuje adres swojej domeny i co się okazuje? że kierują na parking :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdź we whois jakie są aktualne DNS.

 

Podaj też na forum, jakie były poprzednie DNS.

 

Może domyślne masz parkingowe i zmieniłeś je po rejestracji a one nie zdążyły się rozpropagować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa rozwiązana, już zaczęły działać ustawienia. Po prostu zszokowało mnie, kiedy wczoraj po przeniesieniu z premium do AM domen wszystko było ok. DNS się zaktualizowało z premium na aftermarket i pokazywało poprawnie, a rano już przekazywało na parking chyba ND, chociaż w ustawieniach było poprawnie, żeby nie kierowało na żaden parking.

Pomogło ponowne ustawienie, tego co było podobno ustawione.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeniosłem domeny z premium do AM i ... okazało się, że te które miały ustawione ns ParkingCrew przeszły do jakiegoś konta... Patrzę teraz w panelu AM i widzę jakiś login do PC, którego nie pamiętam. Na PC mam zupełnie inny login. Próby zalogowania się na PC z loginem widniejącym na AM nie przynoszą efektu, a żeby w PC odzyskać hasło, trzeba wpisać email, co też niewiele pomaga, bo nawet nie wiem, na jaki email było (i czy w ogóle było) zakładane takowe konto.

 

 

Jak przenieść z powrotem domeny zaparkowane w PC na moje konto w PC i jak odzyskać kasę, która do tego czasu uzbierała się na tym koncie skonfigurowanym w AM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×