Jump to content
embotron

Ile placimy lacznie za opcje?

Recommended Posts

Witam,
na premium.pl zalozenie opcji na domene to kwestia 35 PLN, czy po tym jak domena wygasnie placimy 35 pln za opcje + 60 PLN za przejecie? Czy moze 35 PLn za opcje + XX za zarejestrowanie? Jak to jest? Prosze o odpowiedz ludzi, ktorzy sa pewni na 100% :)
Z gory dzieki, pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po realizacji opcji płacisz już tylko za rejestrację, np. 8,88 zł netto za .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, dzieki za odpowiedz. W takim razie poco dodawac domene do przechwycenia za 60 zl, gdy mozemy zalozyc na nia opcje i przechwycic ja za okolo 55 zl? Czy chodzi tu o kwestie taka, ze zakladanie opcji jest ryzykiem w przypadku odnowienia domeny przez wlasciciela?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak domena wygasa (pojawia sie na liscie do przechwycenia) to juz nie mozna na nia zalozyc opcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, wlasnie to mialo byc moje nastepne pytanie :) Dzieki za odpowiedzi juz wiem to co chcialem, pozdrawiam

@edit:
To jeszcze do pelnej informacji, czy jest jakas opcja, aby zobaczyc, ktore domeny zblizaja sie czasowo blisko wygasniecia?

@edit2:
Znalazlem taka strone: http://dns.pl/porozumienie/deleted_domains.shtml - czy domeny tu zamieszczone codziennie po godz 8 sa dostepne, aby zalozyc na nie opcje czy juz 1 dzien po?:)

Edited by embotron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie Twoje pytania już po kilka razy były przerabiane na naszym forum. Twoje ostatnie pytanie nawet kilka dni temu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, wlasnie to mialo byc moje nastepne pytanie :) Dzieki za odpowiedzi juz wiem to co chcialem, pozdrawiam

 

@edit:

To jeszcze do pelnej informacji, czy jest jakas opcja, aby zobaczyc, ktore domeny zblizaja sie czasowo blisko wygasniecia?

Trzeba odpytać whois dla kazdej domeny z osobna, publicznie dostępnych narzedzi masowego odpytywania nie ma.

@edit2:

Znalazlem taka strone: http://dns.pl/porozumienie/deleted_domains.shtml - czy domeny tu zamieszczone codziennie po godz 8 sa dostepne, aby zalozyc na nie opcje czy juz 1 dzien po? :)

Już "po ptokach".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×