Jump to content
VTEC

-------> Nazwa vs HOME vs Reszta <-------

Recommended Posts

home.pl - od czasu kiedy ich platnosci zaczela obslugiwac firma platnosci.pl to mi jako osobie rejestrujacej domeny placac za nie angielska karta kredytowa chce sie plakac. Wczesniej transakcja trwala 30 s, obecnie czekam po kilkanscie godzin,a w kilku przypadkach odmowiono autoryzacji mimo ze mialem srodki na koncie. To nie wszystko, najbardziej zabawne jest to, ze kiedy zwrocilem sie do supportu home.pl podajac nr transakcji i proszac o wyjasnienie sytuacji mimo, ze to oni byli i wlasciwie sa strona transakcji, kazali mi sie zwrocic o wyjasnienie do platnosci.pl. Zdziwiony, ale zwrocilem sie o wyjasnienie....... no i co .... i czekam juz 4 dni.

home.pl mowie stanowczo Nie.

mam wrazenie, ze osoby z home.pl czytaja forum di.pl, wczoraj zalaczylem ta ocene, a dzis rano moje platnosci wszystkie zostaly zrealizowane, a takze dostalem maila z wyjasnieniem z home.pl i platnosci.pl w bardzo uprzejmym tonie.

Pisze o tym, zeby uczciwosci stalo sie zadosc. Maly plusik do ogrodka home.pl ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam wrazenie, ze osoby z home.pl czytaja forum di.pl, wczoraj zalaczylem ta ocene, a dzis rano moje platnosci wszystkie zostaly zrealizowane, a takze dostalem maila z wyjasnieniem z home.pl i platnosci.pl w bardzo uprzejmym tonie.

Pisze o tym, zeby uczciwosci stalo sie zadosc. Maly plusik do ogrodka home.pl ;) .

to moj ostatni post w temacie home.pl jak i domena , ktora zarejstrowalem wczoraj w home.., nie warto, pozdrawiam, juz nie pojde droga home.pl.............

Share this post


Link to post
Share on other sites
to moj ostatni post w temacie home.pl jak i domena , ktora zarejstrowalem wczoraj w home.., nie warto, pozdrawiam, juz nie pojde droga home.pl.............

 

Czemu?: ) We wczesniejszym poscie ich chwaliles, skad tak anagla zmiana zdania? Czyzby problem przy cesji? ;)

Ja niedlugo przycisne aktiw 24, wiec niech DD nejm serwery grzeje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja niedlugo przycisne aktiw 24, wiec niech DD nejm serwery grzeje ;)

Serwery czekają zwarte i gotowe ;)

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - .pl za 9.90 PLN! Bez opłat za AuthInfo, hurtowa rejestracja domen.

http://domenytanio.pl - domeny .pl tylko 9.00 PLN, przedłużenie ważności tylko 79 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×