Jump to content
VTEC

-------> Nazwa vs HOME vs Reszta <-------

Recommended Posts

Na pocztek chcialbym sie przywitac z wszystkimi na DI :rolleyes:

 

 

Postanowilem zaczac bawic sie polskmi domenami, obecnie mam w posiadaniu ok 500 .com glowne z GD, Moniker i Fabulous i tylko 2 polskie w nazwa.pl

(VTEC na dnforum, jesli ktos z obecnych tutaj przebywa rowniez tam)

 

Potrzebuje pomocy przy wyborze... Nie mam zamiaru kupowac domen w celu trzymania ich na nastepne lata, glownie rozchodzi mi sie o szybkie kupno/szybka sprzedaz. Pytanie....kogo wybrac ? Do szybkich i bezproblemowych tranzakcji ?

 

Po przeczytaniu kilkunastu postow na DI mam wielki "?" w glowie....

 

az

dropped

home

nazwa

 

 

Jak juz wspomnialem, rozchodzi mi sie glownie o bezproblemowe rejestracje oraz transfery.

 

Jeszcze pytanko odnosnie tych 9.99 zl rejestracji; czy to ejst na ograniczona ilosc, czy moge przykladowo zarejestrowac 1000 domen bez przedluzania ich na nastepne lata przy cenie 9.99(+vat)/sztuka.

 

Z gory dziekuje za wsszystkie odpowiedzi,

 

Pozdrawiam,

 

Wojciech

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak juz wspomnialem, rozchodzi mi sie glownie o bezproblemowe rejestracje oraz transfery.

 

Dropped i/lub Active24

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped i/lub Active24

 

dzieki:) a jak to wyglada cenowo w przypadku masowego rejestrowania domen ? Te cale 9.99 promocji to tylko na kilka pierwszych domen czy na nieograniczana ilosc ?

 

Czekam na pozostale opinie :rolleyes:

 

thx !

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzieki:) a jak to wyglada cenowo w przypadku masowego rejestrowania domen ? Te cale 9.99 promocji to tylko na kilka pierwszych domen czy na nieograniczana ilosc ?

 

 

U tych dwóch rejestratorów nie ma żadnych haczyków ani ograniczeń. Możesz i milion domen kupić w tej samej cenie, byle do końca roku, bo do 31 XII trwa promocja w NASK, potem nie wiadomo jakie będą ceny rejestracji.

 

 

PS. Wiem, głupi jestem, że reklamuję konkurencję, ale nic nie poradzę że u mnie jest drożej. ;-) Ale też bez haczyków. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
U tych dwóch rejestratorów nie ma żadnych haczyków ani ograniczeń. Możesz i milion domen kupić w tej samej cenie, byle do końca roku, bo do 31 XII trwa promocja w NASK, potem nie wiadomo jakie będą ceny rejestracji.

PS. Wiem, głupi jestem, że reklamuję konkurencję, ale nic nie poradzę że u mnie jest drożej. ;-) Ale też bez haczyków. ;-)

 

 

pewnie nastepna promocje zaczna, watpie zeby ktos pozwoli na ceny 5-10 krotnie wyzze od konkurencji przy 1 roku rejestracji.

 

 

 

Z regulaminu Dropped.pl

 

======================

 

Poprzez złożenie zlecenia przechwycenia lub rejestracji domeny, użytkownicy serwisu wyrażają zgodę na rejestrację i utrzymywanie swoich domen poprzez jedną z następujących firm:

 

* Michau Enterprises, LLC

* First Dropcatchers, LLC

* Second Dropcatchers, LLC

* Third Dropcatchers, LLC

* Fourth Dropcatchers, LLC

* Active24 Sp z o.o.

 

======================

 

 

Dropped dziala na systemie partenrskim ? Wychodzi na to ze Dropped a Active24, to tak jak program resellera w GD, przyn ajmniej tak z tego wnioskuje.

 

ps. domeny ktore mam zamiar rejestrowac, bede sprzedawane glownie na Allegro, zastanawiam sie czy % kupujacych bedzie nizszy, przez to ze domeny beda zarejestrowane ww Dropped/Active. Wiekszosc ludzi slyszala tylko o nazwa oraz home, czes z nich o AZ, a co do Dropped, to z tego co widze szybko sie rozwijaja, ale niewiele osob wie co to, kto to Dropped....

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Wiem, głupi jestem, że reklamuję konkurencję, ale nic nie poradzę że u mnie jest drożej. ;-) Ale też bez haczyków. ;-)

 

 

U mnie....:rolleyes: ? Prosze o szczegoly :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak chcesz sprzedawać to nie nazwa.pl. Ja przez problemy z cesjami w nazwie, nie kupuję już domen które są tam zarejestrowane. Chyba, że dostanę authinfo za free, albo musi być domena wypasem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped dziala na systemie partenrskim ? Wychodzi na to ze Dropped a Active24, to tak jak program resellara w GD, przyn ajmniej tak z tego wnioskuje.

 

Dropped nawiązał z Active24 współpracę w zakresie zakładania opcji. Normalne rejestracje odbywają się bezpośrednio w Dropped.

 

A „u mnie” – zerknij na http://polskiedomeny.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped nawiązał z Active24 współpracę w zakresie zakładania opcji. Normalne rejestracje odbywają się bezpośrednio w Dropped.

 

 

thx ! ...wybor zostal teraz miedzy dropped a active :rolleyes:

 

 

ps. dzieki za linka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
wszyscy tak narzekaja na nazwa.pl, ale przeciez jest tam przeciez bardzo dobre przenoszenie domen miedzy kontami.

 

Kpisz, czy o drogę pytasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
wszyscy tak narzekaja na nazwa.pl, ale przeciez jest tam przeciez bardzo dobre przenoszenie domen miedzy kontami.

które ci nic nie daje poza tym, mail sie zmienia i kto inny może zmieniać dnsy itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla domenairzy sugeruję:

 

1. Home.pl (najwiekszy minus to wysokie ceny za przedluzenie, ale to dla Ciebie rozumiem mało istotne),

2. Active24.pl

3. Az.pl (o ile sie nie natniesz tak jak ja = ja z ich usług juz nie skorzystam chodzby wprowadzili najlepszy system)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla domenairzy sugeruję(...)

Widze, że koło osób lobbujących słowo domeniarz jest duże. :rolleyes:

 

Ja dla domainer'ów polecam: Active24

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla domenairzy sugeruję:

 

1. Home.pl (najwiekszy minus to wysokie ceny za przedluzenie, ale to dla Ciebie rozumiem mało istotne),

2. Active24.pl

3. Az.pl (o ile sie nie natniesz tak jak ja = ja z ich usług juz nie skorzystam chodzby wprowadzili najlepszy system)

 

Właśnie przez to, że *domeniarze* korzystają z usług home i AZ (po najniższych cenach), jest potem problem z obrotem domenami – długotrwałe cesje, konieczność dopłaty do authinfo i inne przyjemności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Home.pl wcale nie jest tak źle (rejestruj bez promocji - wcale nie drogo a problem authinfo z głowy), a AZ.pl jak widać uruchamia dobre usługi i idzie w dobrym kierunku (mimo mojej pełnej niechęci do nich).

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki za wszystkie odpowiedzi, odnosnie az to juz slyszalem zeby sie trzymac z daleka :huh:

 

teraz zostal tylko wybor miedzy active a dropped....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem skad ta ocena nazwa.pl

 

ja sprzedałem domene, wysłalem klientowi cesje potem w panelu zmieniłem abonenta na koncu akceptacja i po wszystkim.

Wszysto przebiegło szybko i sprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzieki za wszystkie odpowiedzi, odnosnie az to juz slyszalem zeby sie trzymac z daleka :unsure:

 

Mam kilka domen (3) w az.pl i nigdy nie było z nimi żadnego problemu. Zawsze odpisywali treściwie mi na maile w krótkim czasie.

Nie mam do nich zastrzeżeń. Jedyny minus jak dla mnie to, że trzeba płacić za pobranie kodu auth.

 

Obecnie testuje nazwa.pl ;) bardzo mi się podoba usługa supportu online.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pocztek chcialbym sie przywitac z wszystkimi na DI :unsure:

Postanowilem zaczac bawic sie polskmi domenami, obecnie mam w posiadaniu ok 500 .com glowne z GD, Moniker i Fabulous i tylko 2 polskie w nazwa.pl

(VTEC na dnforum, jesli ktos z obecnych tutaj przebywa rowniez tam)

 

Potrzebuje pomocy przy wyborze... Nie mam zamiaru kupowac domen w celu trzymania ich na nastepne lata, glownie rozchodzi mi sie o szybkie kupno/szybka sprzedaz. Pytanie....kogo wybrac ? Do szybkich i bezproblemowych tranzakcji ?

 

Po przeczytaniu kilkunastu postow na DI mam wielki "?" w glowie....

 

az

dropped

home

nazwa

Jak juz wspomnialem, rozchodzi mi sie glownie o bezproblemowe rejestracje oraz transfery.

 

Jeszcze pytanko odnosnie tych 9.99 zl rejestracji; czy to ejst na ograniczona ilosc, czy moge przykladowo zarejestrowac 1000 domen bez przedluzania ich na nastepne lata przy cenie 9.99(+vat)/sztuka.

 

Z gory dziekuje za wsszystkie odpowiedzi,

 

Pozdrawiam,

 

Wojciech

home.pl - od czasu kiedy ich platnosci zaczela obslugiwac firma platnosci.pl to mi jako osobie rejestrujacej domeny placac za nie angielska karta kredytowa chce sie plakac. Wczesniej transakcja trwala 30 s, obecnie czekam po kilkanscie godzin,a w kilku przypadkach odmowiono autoryzacji mimo ze mialem srodki na koncie. To nie wszystko, najbardziej zabawne jest to, ze kiedy zwrocilem sie do supportu home.pl podajac nr transakcji i proszac o wyjasnienie sytuacji mimo, ze to oni byli i wlasciwie sa strona transakcji, kazali mi sie zwrocic o wyjasnienie do platnosci.pl. Zdziwiony, ale zwrocilem sie o wyjasnienie....... no i co .... i czekam juz 4 dni.

home.pl mowie stanowczo Nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Narzekam na az.pl, ale i tak uważam, że to najlepsza firma. Ma najwięcej zalet. :unsure:

 

Zdecydowanie odradzam home.pl, nazwa.pl i domeny.pl.

 

Rozumiem, że od domeny.pl trzeba się trzymac z daleka, ale home i nazwa - co konkretnie jest z nimi nie tak. Ja trzymam w home.pl kilka domen, w nazwie kiedyś miałem i nie było żadnych problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×