Jump to content
pb

Przenieś domeny do premium.pl i rejestruj kolejne za darmo!

Recommended Posts

Drodzy forumowicze! :wub:

 

Zapraszamy do udziału w naszej czerwcowej promocji transferowej. Tym razem za każdych 10 przetransferowanych do premium.pl domen, otrzymacie kupon na darmową rejestrację jednej domeny w tej samej końcówce. To świetna okazja by bezkosztowo rozbudować swoje portfolio. :-)

 

Za transfer 10 domen .pl - kupon na rejestrację 1 domeny .pl gratis!

Za transfer 10 domen funkcjonalnych .pl - kupon na rejestrację 1 domeny funkcjonalnej .pl gratis!

Za transfer 10 domen regionalnych .pl - kupon na rejestrację 1 domeny regionalnej .pl gratis!

Za transfer 10 domen .com - kupon na rejestrację 1 domeny .com gratis!

itd. ;-)

 

Nie ma limitu co do liczby przeniesionych domen. Promocja trwa do końca czerwca, kupony mają ważność 90 dni, regulamin promocji: https://premium.pl/promocja/domenyzadomeny/regulamin/

 

Zapraszamy do transferów!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat kilka dni temu przeniosłem nowe domeny do Premium, ale 10 to ich chyba nie było (może 7 szt.), więc nie mam co płakać :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehhh baba to ma pecha wczoraj pod wieczór przenosiłam domeny 113 sztuk :blink:

tak miało chyba być.

Promocja fajna.

 

Pozdrawiam Anita

:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

trzeba przenieść jednorazowo 10 ? czy np mogę dziś 1, jutro 9 ? Nie zauważyłem tego w regulaminie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można przenosić przez cały okres trwania promocji, system zsumuje domeny. :-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehhh baba to ma pecha wczoraj pod wieczór przenosiłam domeny 113 sztuk :blink:

tak miało chyba być.

Promocja fajna.

 

Pozdrawiam Anita

:huh:

Faktycznie pechozol ;) Łączę się w głębokim bólu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, kod rabatowy wpisuje się przy opłacaniu rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

  1. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie nazwy domen, w zakresie których Organizator dotychczas nie świadczył obsługi administracyjno-technicznej.

Czy można jakoś wcześniej sprawdzić, które z moich domen były w premium i nie podlegają promocji? Oczywiście hurtowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy można jakoś wcześniej sprawdzić, które z moich domen były w premium i nie podlegają promocji? Oczywiście hurtowo.

 

Równiez miałem o to pytać, tak więc dołączam się, bo domena mogła byc wcześniej przez kogoś innego juz w premium urzymywana - jak nie ma obecnie takiej opcji, to moze zróbcie taki formularz dotestowania, bo chyba jeszcze w przyszłości jakies promocje tego typu będą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W celu ograniczenia nadużyć, taką informację można uzyskać jedynie dla domen już przeniesionych i wyłącznie za pośrednictwem DOK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W celu ograniczenia nadużyć, taką informację można uzyskać jedynie dla domen już przeniesionych i wyłącznie za pośrednictwem DOK.

Wolałbym uniknąć ponownej sytuacji, gdy naliczone punkty/kupony zostały odebrane po tygodniu "bo jednak się nie należały"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sytuacja o której mówisz to był błąd systemu, a nie zmiana decyzji - tak więc nie ma tu pokrycia. Natomiast co należnych punktów to tak jak mówię, wszelkie wątpliwości rozwiewa DOK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie można zobaczyć czy wszystkie przeniesione domeny zostały zatwierdzone ?

I Ile to mniej więcej trwa.

 

Aha , skąd pobiera się kody.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z dużym zainteresowaniem promocją transferową (pięć tysięcy przeniesionych domen), postanowiliśmy przedłużyć ją jeszcze do końca tego tygodnia - zapraszamy więc spóźnialskich oraz wszystkich tych, którzy dopiero teraz zapragnęli się przenieść. ;-)

 

d9dHyMW.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z dużym zainteresowaniem promocją transferową (pięć tysięcy przeniesionych domen)

Tylko 5000 domen?

To moje transfery są 15-20% z wszystkich?

 

Spodziewałem się dużo więcej - nie lubię promocji (wolę stały dobre ceny), ale jeśli ktoś oferuje, trzeba korzystać (z punktu wiedzenia ekonomicznego).

 

PS: Te 15-20% to jakiś szacunku, bo nie nawiedzę, że nie ma lista tych transferów/kuponów w premium i muszę poszukać tę maily między 100000+ innych... (mam dużo domen, więc ogromny spam :()

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z dużym zainteresowaniem promocją transferową (pięć tysięcy przeniesionych domen), postanowiliśmy przedłużyć ją jeszcze do końca tego tygodnia - zapraszamy więc spóźnialskich oraz wszystkich tych, którzy dopiero teraz zapragnęli się przenieść. ;-)

 

d9dHyMW.png

Czy promocja trwa do 00:00 7.07.2013 , czy 7.07. 2013 23:59?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×