Jump to content
Sign in to follow this  
css

"Prezent" od AM ;)

Recommended Posts

Wczoraj przed północą zleciłem hurtowy transfer 13 domen .pl z AZ do AM (domeny te miałem wcześniej dodane do konta AM jako „zewnętrzne”, z dns’ami AM)

Z automat@dns.pl dostałem 13 maili z linkami do potwierdzenia transferu, kliknąłem i potwierdziłem. Dostałem info z AM, że przetransferowałem domeny i że „ W ciągu około godziny domena pojawi się na twojej liście domen”

Dziś rano sprawdzam, a domeny mam nadal w panelu AM jako „zewnętrzne”. Napisałem ticket i dostałem odpowiedź, że „Przekazuję zgłoszenie w tej sprawie do działu technicznego”.

Rzeczywiście po kilkunastu minutach zaczęły przychodzić maile z dns.pl o zmianie abonenta i domeny zaczęły pojawiać się w moim panelu właściwie - jako „wewnętrzne” (na ten moment brak jeszcze trzech), ale w między czasie pojawiła się na moim koncie domena, która nie jest moja :). Chodzi o idn mniejszość.kaszuby.pl

Dostałem też maila z dns.pl o zmianie abonenta tej domeny z:

Poprzedni abonent domeny/Previous subscriber:

id: mjp_du_00006b0f

adres/address:

Project-Pro

Broniewskiego 17 m. 7

35-222 Rzeszó PL

na moje dane. O co chodzi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z niedostępnościami rejestru NASK wczoraj oraz dzisiaj nie otrzymaliśmy części komunikatów o przetransferowaniu domen, które były dzisiaj i wczoraj transferowane. Stąd opóźnienie i zapewne też druga spraa o której piszesz. Zaraz sprawdzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już ok. Wszystkie domeny mam w panelu, a domena mniejszość.kaszuby.pl znikła mi z konta :) Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] Chodzi o idn mniejszość.kaszuby.pl

Dostałem też maila z dns.pl o zmianie abonenta tej domeny z:

Poprzedni abonent domeny/Previous subscriber:

id: mjp_du_00006b0f

adres/address:

Project-Pro

Broniewskiego 17 m. 7

35-222 Rzeszó PL

na moje dane. O co chodzi? :)

 

Ooo, prawie mój sąsiad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×