Jump to content
necik

Jaka golarka do 3-dniowego zarostu?

Recommended Posts

Pytanie może trochę nietypowe jak na forum o domenach internetowych, ale w końcu to dział "na każdy temat" a na forum zdecydowana większość to faceci ;)

 

Otóż od jakiegoś czasu poszukuję dobrej golarki pozwalającej uzyskać efekt 3-dniowego zarostu. Testowałem już BRAUN CruZer6 ( http://www.ceneo.pl/13477515 ), ale okazało się, że to zabawka a nie golarka (a zwłaszcza folia tnąca na zero). Teraz mam PHILIPS QT 4015/16 ( http://www.ceneo.pl/22577946 ) i jest już może trochę lepsza, ale to wciąż nie to czego szukam.

 

Przede wszystkim chciałbym aby golarka była mocna (zatem nie musi być mała). Mile widziany szeroki zakres regulacji cięcia (wspomniany wyżej philips tnie od 0,5 mm, ale wolałbym coś co zaczyna się już od około 0,3 mm). Jeżeli chodzi o mechanizm tnący, to chętnie wybrałbym jakąś golarkę foliową (jak Braun Series 7 http://www.ceneo.pl/1307525 , którą w 100% polecam, ale ona goli tylko na zero) z regulacją długości cięcia - spotkaliście w ogóle z czymś takim?

 

Z góry dziękuję za pomoc męskiej części di.pl :)

Edited by necik
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam taki trymer i jestem bardzo zadowolony. Pełna regulacja i dobry akumulator. Ładuje raz na miesiąc a golę się minutę co dwa, trzy dni.

 

PHILIPS QT4005

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kulas, aktualnie mam podobny model philipsa (QT 4015) i własnie zastanawiam się czy nie wymienić na coś lepszego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak dla mnie tylko żyletka :) Golę i twarz i głowę ( jestem łysy na głowie ) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak dla mnie tylko żyletka :) Golę i twarz i głowę ( jestem łysy na głowie ) :P

 

Spróbuj żyletką uzyskać efekt " 3 dniowy " jak chce necik - wtedy będziesz miał szacun na mieście za precyzję cięcia :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez sensu...co to jest zarost 3-dniowy?

jedni nie goląc się 3 dni wyglądają jakby z jaskini wyszli a drudzy jakby zarostu nie mieli...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez sensu...co to jest zarost 3-dniowy?

jedni nie goląc się 3 dni wyglądają jakby z jaskini wyszli a drudzy jakby zarostu nie mieli...

:)

Dokładnie jest to wyjaśnione w moim pierwszym poście: coś pomiędzy 0,3 a 0,5 mm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja goliłem się kiedyś maszynką elektryczną do golenia głowy (golisz się bez nakładek). Masz efekt dwu-trzydniowego zarostu, zajmuje mało czasu. Mam bodajże Philipsa, model sprawdzę jak wejdę do łazienki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z góry dziękuję za pomoc męskiej części di.pl :)

A nie lepiej byłoby nawiązać współpracę z jakąś fajną fryzjereczką ?

Wtedy też piękniejszej części tego świata miałbyś za co dziękować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod temat. A jakieś godne polecenia "miksy". Tzn. tak by można sobie wystylizować zarost?(część gładka, a część taki kilkudniowy zarost) ;)

Edited by mirekw

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest rafalrupka3

ja używam trymera do brody marki BaByliss :) spełnia się w 100%. Zzwyczaj jeszcze po trymrze przejeżdżam maszynką by wyczyścić część gładką ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×