Jump to content
CzarnyElo

Nowa wersja giełdy AfterMarket.pl + promocje od Lipca 2013

Recommended Posts

@Owner: Akurat ta kwestia była przez Bazylego w zeszłym roku osobiście podniesiona na forum - nie spłacił długu o którym doskonale wiedział, zgodnie z regulaminem który zaakceptował na poczet spłaty tego długu zlicytowane zostały domeny stanowiące jego zabezpieczenie, po czym nie przyjął tego do wiadomości i tak długo pisał o tym na forum, aż wszyscy już mieli dosyć ;) Gdyby nie to, że sam publicznie podnosił tę kwestię setki razy, nie napisałbym o tym.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Owner: Akurat ta kwestia była przez Bazylego w zeszłym roku osobiście podniesiona na forum - nie spłacił długu o którym doskonale wiedział, zgodnie z regulaminem który zaakceptował na poczet spłaty tego długu zlicytowane zostały domeny stanowiące jego zabezpieczenie, po czym nie przyjął tego do wiadomości i tak długo pisał o tym na forum, aż wszyscy już mieli dosyć ;) Gdyby nie to, że sam publicznie podnosił tę kwestię setki razy, nie napisałbym o tym.

 

Ok, nie będę Cię pouczał. Nie musisz mi też wyjaśniać zawiłej kwestii czyiś zobowiązań, bo zwyczajnie mnie to nie interesuje. Mimo wszystko podtrzymuje opinie że kiedy oficjalny przedstawiciel firmy wypowiada się o finansach swoich klientów, to jest to bardzo mocno nieprofesjonalne i buduje niewiarygodny wizerunek firmy. Tak samo jak nieprofesjonalnie jest dogryzanie swoim klientom, no chyba że grupą docelową mają być gimnazjaliści i czytelnicy kwejka.

Edited by Owner
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, masz rację, może ze względu na różne przeszłe sytuacje z Bazylim na forum (i w świetle innych obecnych wydarzeń, o których też wiem i nie będe już pisał), rzeczywiście byłem niepotrzebnie złośliwy, za co przepraszam Bazylego i innych czytających ten wątek.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie podziała się opcja "zakończone aukcje domen" gdzie można było zobaczyć wszyskie ceny ostatnio sprzedanych domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, doczytałem.

Ale nadal nie widzę odnośnika w menu.

 

również go nie widzę, dlatego zapisałem sobie ten link w zakładkach i z niego bezpośrednio wchodzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie jedna rzecz a mianowicie poniższy mail :


Czy wiesz, że od dzisiaj możesz sprzedawać swojej domeny zupełnie za darmo, bez żadnej prowizji? Aż do końca roku zlikwidowaliśmy prowizję od sprzedaży domen, które są od początku utrzymywane w AfterMarket.pl. Bez żadnych dodatkowych warunków, od sprzedaży każdej takiej domeny nie pobieramy prowizji - całą kwota sprzedaży trafi na Twoje konto.

 

Jeśli zaś utrzymujesz domeny w innych serwisach, wystarczy że przetransferujesz je do nas, a już po dwóch miesiącach zaczniemy obniżać prowizję od ich sprzedaży o jeden procent na miesiąc. Wystarczy więc, że upłynie pół roku od przeniesienia domeny do nas, a także będziesz mógł ją sprzedać zupełnie bez prowizji. To jeszcze jeden z powodów, dla których warto przenieść do nas swoje domeny!

 

 

Z tego co się orientuje pól roku (niecałe) zostało nam do końca roku tak więc ta wiadomość trochę nie ma sensu (odnośnie domen które miałbym ewentualnie przetransferować) ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W migawce w niektórych boksach pojawia się option:domena.pl a gdzieś indziej tylko nazwa, która sugeruje np zakup domeny a nie opcji na domenę. To samo w transferach i może gdzieś jeszcze.

 

W historii finansów pojawiło się minus XXXPLN na promocję aukcji i w tej samej sekundzie + XXXPLN. Coś jest nie tak w tej sekcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@waniawp: Nikt nie powiedział, że ta promocja nie będzie przedłużona :) Poza tym, wiele domen było transferowanych do nas także przed wprowadzeniem promocji.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

W migawce w niektórych boksach pojawia się option:domena.pl a gdzieś indziej tylko nazwa, która sugeruje np zakup domeny a nie opcji na domenę. To samo w transferach i może gdzieś jeszcze.

 

W historii finansów pojawiło się minus XXXPLN na promocję aukcji i w tej samej sekundzie + XXXPLN. Coś jest nie tak w tej sekcji.

 

Przy transferach raczej wiadomo, czy się transferuje opcje czy domeny (sam nagłówek listy mówi nam, że są to transfery domen albo opcji). Natomiast na giełdzie zawsze powinno być oznaczone, że to opcja - czy są takie miejsca w których nie jest?

 

Operacja +xxx PLN oznacza, że promocja została opłacona z Twojego bonusu na operacje na giełdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@waniawp: Nikt nie powiedział, że ta promocja nie będzie przedłużona :) Poza tym, wiele domen było transferowanych do nas także przed wprowadzeniem promocji.

A czy to o czym wczesniej napisalem czyli informacja o kosztach transferu przy ofertach domen globalnych zewnetrznych zostanie dodane? To jest dosc istotna informacja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy można hurtowo dodawać domeny do listy domen obserwowanych ?

Chodzi mi o tą listę: https://www.aftermarket.pl/am_watch_domains.php

W tej chwili muszę dodawać po jednej domenie, wcześniej był taki box i tam mozna było wkleić chyba do 100 domen i wszystkie za jednym razem dodać...

 

Nie było nigdy takiego boksu, ale to jest dobry pomysł - dodamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest zarejestrowana a Aftermarket.pl, po uiszczeniu opłaty jej transfer jest gwarantowany...

 

Trochę to od czapy i nie do końca po polsku...

To są dwie informacje zawarte w jednym zdaniu, o rożnych znaczeniach. Dużo lepiej by to wyglądało gdyby te dwie informację zostały rozbite na dwa zdania z tym że to o transferze powinno się znaleźć przy...złóż ofertę na domenę...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było nigdy takiego boksu, ale to jest dobry pomysł - dodamy.

No jak to nie było, przecież wcześniej mozna było hurtowo dodawać domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest zarejestrowana a Aftermarket.pl, po uiszczeniu opłaty jej transfer jest gwarantowany...

 

Trochę to od czapy nie do końca po polsku...

To są dwie informacje zawarte w jednym zdaniu, o rożnych znaczeniach. Dużo lepiej by to wyglądało gdyby te dwie informację zostały rozbite na dwa zdania z tym że to o transferze powinno się znaleźć przy...złóż ofertę na domenę...

 

W sumie racja. Czy lepiej byłoby "Dzięki temu, że domena jest zarejestrowana w AfterMarket, jej transfer jest gwarantowany"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jak to nie było, przecież wcześniej mozna było hurtowo dodawać domeny.

 

Rety, aż prejrzałem poprzedni kod i nigdzie nie widzę takiego formularza... :) Ale tak czy owak, zleciłem już chłopakom aby dodali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie racja. Czy lepiej byłoby "Dzięki temu, że domena jest zarejestrowana w AfterMarket, jej transfer jest gwarantowany"?

 

Na pewno lepiej brzmi i łączy się w całość.

 

 

Informacja o założonych opcjach - kłódki - i inne ( wystawione na aukcji itp. )mają kolor czarny i zlewają się. Powróćcie do poprzedniej kolorystyki tych znaczników

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne:

 

W aukcji opcji nie maskuje słowa "option:" np:

nazwa.pl Możliwa literówka od: option:nazzwa

Brak linka do pomocy w stopce.

Przy składaniu oferty po najechaniu na pole ceny w chmurce pojawia się info, że będzie można potwierdzić. Wyskakuje nowe okno i tam ten sam komunikat. Wystarczyłoby do chmurki dodać info " Podaj wysokość twojej oferty (nie mniej niż 50 PLN)" co pozwoli pominąć nowe niepotrzebne okno. Obecnie oferta składa się z 3 etapów, gdzie drugi IMO jest niepotrzebny.

 

Co do wcześniejszej uwagi to w Migawce, na dole po lewej Transfery Wychodzące nagłówek nie sugeruje w nazwie jak twierdzisz, że są to opcje. Tym samym tokiem myślenia można w ogóle usunąć wyraz option: np w obserwowanych aukcjach bo wiem co obserwuję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekst zaraz zmienię. Kolorystykę tych znaczników (i całej strony z listą zarejestrowanych domen) będę poprawiać w tym tygodniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne:

 

W aukcji opcji nie maskuje słowa "option:" np:

nazwa.pl Możliwa literówka od: option:nazzwa

 

Brak linka do pomocy w stopce.

 

Przy składaniu oferty po najechaniu na pole ceny w chmurce pojawia się info, że będzie można potwierdzić. Wyskakuje nowe okno i tam ten sam komunikat. Wystarczyłoby do chmurki dodać info " Podaj wysokość twojej oferty (nie mniej niż 50 PLN)" co pozwoli pominąć nowe niepotrzebne okno. Obecnie oferta składa się z 3 etapów, gdzie drugi IMO jest niepotrzebny.

 

Co do wcześniejszej uwagi to w Migawce, na dole po lewej Transfery Wychodzące nagłówek nie sugeruje w nazwie jak twierdzisz, że są to opcje. Tym samym tokiem myślenia można w ogóle usunąć wyraz option: np w obserwowanych aukcjach bo wiem co obserwuję ;)

 

Literówkę i boksy poprawimy.

 

Przy składaniu oferty, chmurka pełni rolę pewnego rodzaju tooltipa, który podpowiada użytkownikowi co się stanie po naciśnięciu przycisku. Nie wyświetla się on np. na tabletach, gdzie nie ma wskaźnika myszy, tak więc drugi krok jest niezbędny. Można z niego faktycznie usunąć info o tym, że w następnym kroku nastąpi potwierdzenie, ale ja jednak bym je zostawił. Wielu użytkowników dzwoniło na naszą infolinię właśnie dlatego, że nie wiedziało co się stanie po naciśnięciu tego przycisku, i czy już będą wtedy zobowiązani do zapłaty czy jeszcze nie. Dlatego wolałem im napisac dokładnie jak to działa, aby nie obawiali sę tego klikać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×