Jump to content
CzarnyElo

Nowa wersja giełdy AfterMarket.pl + promocje od Lipca 2013

Recommended Posts

Napisałem, ciekawe czy usterka zostanie naprawiona jeszcze w trakcie trwania aukcji ;)

 

Już chłopaki to sprawdzają...

 

Edit: mam w Twojej aukcji taki tekst: "Odwiedziny strony w ciągu ostatnich 30 dni: 14085" - czy to poprawne dane?

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawiając grupę domen na giełdzie ( 2 lub więcej ) zamiast złóż ofertę na domeny jest na domenę...tak jak przy pojedynczych sztukach...może to kogoś niezorientowanego wprowadzić w błąd...

 

I szukam możliwości wylogowania się z serwisu i dupa...gdzieś się ukryło...wyloguj

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawiając grupę domen na giełdzie ( 2 lub więcej ) zamiast złóż ofertę na domeny jest na domenę...tak jak przy pojedynczych sztukach...może to kogoś niezorientowanego wprowadzić w błąd...

 

Słusznie, poprawimy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Na głównej stronie panelu jest główne miejsce do wpisania nazwy do rejestracji ("Podaj nazwę domeny, którą chcesz zarejestrować:")

 

I po chwili wyskakują opcje dostępnych (lub już niedostępnych) domen. Te, które są dostępne, mają cenę rejestracji... ogólną, podstawową. Do tej pory zawsze pokazywała się cena hurtowa, tzn. w moim przypadku zamiast cen hurtowych widzę podstawową cenę rejestracji. Natomiast w cenniku jest oczywiście cena hurtowa - czy to błąd? Bo nie wiem, czy przy dalszym procedowaniu cena się zmieni, czy też skasuje mi z konta to co widać?

 

Poprawione.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Przy składaniu oferty za domenę pojawia się okienko, jeżeli jednak nie chciałbym składać oferty za tą domenę przydałby się znak X w prawym górnym rogu (teraz trzeba kliknąć na jasne tło - ale zorientowałem się dopiero za 2-3 razem).

 

2. Zamiast napisu "Kup domenę od ręki: XXXX PLN", lepszy byłby tekst typu "Kup teraz za XXXX PLN" i nie na szarym tle, tylko np. zielonym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie gdzieś znaleźć "zakończone aukcje" które są weryfikowane na koniec każdego dnia?

Zastanawia mnie też opłata za zmiane nicka w wysokości 25 zł, czym ona jest spowodowana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakończone aukcje:

 

http://www.aftermarket.pl/oldauctions.php

 

Opłata za zmianę nicka jest spowodowana głównie tym, że osoby które "nagrabiły" sobie na giełdzie (np. nie opłacając jakiejś domeny), zmieniały sobie do woli nick i w ten sposób "udawały" już kogoś innego. Opłata ma to uregulować, aby nie zmieniać nicków bez potrzeby, ale aby jeden nick identyfikował użytkownika przez dłuższy okres.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opłata za zmianę nicka jest spowodowana głównie tym, że osoby które "nagrabiły" sobie na giełdzie (np. nie opłacając jakiejś domeny), zmieniały sobie do woli nick i w ten sposób "udawały" już kogoś innego. Opłata ma to uregulować, aby nie zmieniać nicków bez potrzeby, ale aby jeden nick identyfikował użytkownika przez dłuższy okres.

Pomysł w sumie dobry, ale nie lepiej obarczać tą opłatą tylko osoby które mają jakieś procenty nieopłaconych aukcji, albo pobierać tą opłatę od osób które zmieniają nicka częściej niż np 3 miesiące?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak myślisz? Starałem się wyważyć oba rodzaje promocji, aby było "sprawiedliwie". Zwróć uwagę, że jako stały klient masz:

 

* Kilka tysięcy złotych bonusu na operacje giełdy. Możesz do woli za darmo promować swoje aukcje i oferty sprzedaży, aż wyczerpiesz bonus.

 

* Zniesioną prowizję od sprzedaży domen, które utrzymujesz w AM. Cokolwiek sprzedasz, dostaniesz pełną kwotę nie pomniejszoną o prowizję.

 

* Odnowienia .pl po 36 złotych. Takiej ceny nie znajdziesz nigdzie indziej :)

 

Czy to mało, to oczywiście kwestia oceny... Wiadomo, że zawsze każdy chciałby więcej ;)

 

*Za 2500 domen mam 2500 zł na promocję sprzedaży. Nowy użytkownik, jeżeli przeniesie do Was domeny, ma 2500 zł za przeniesienie na promocję i 1250 na wszystko inne, czyli razem 3500 zł.

*Po dwóch miesiącach się wyrównuje.

*Nie chcę ryzykować takich odnowień, bo na 100% nie jest pewne, że domeny zostaną odnowione.

 

Boję się też, że w każdej chwili bonusy mogą zostać odebrane, tak jak to zrobiliście z bonusami na przechwytywanie.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie odbieraliśmy raz przyznanych bonusów. Co najwyżej kończyliśmy promocję, w której naliczały się nowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nigdy nie odbieraliśmy raz przyznanych bonusów. Co najwyżej kończyliśmy promocję, w której naliczały się nowe.

Promocja obowiązywała do końca roku, a na dodatek miało to zostać zrekompensowane, co też nigdy nie nastąpiło.

Edited by korneliusz.com
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

*Po dwóch miesiącach się wyrównuje.

*Nie chcę ryzykować takich odnowień, bo na 100% nie jest pewne, że domeny zostaną odnowione.

 

Wyrównuje się po pół roku, a nie po dwóch miesiącach. Po dwóch miesiącach dopiero zaczyna się obniżać tym, którzy transferowali. Przez te pół roku zaś raczej zarobisz na zerowej prowizji od sprzedaży o wiele więcej, niż te 1250 zł za transfery :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A propo nowego minimalistycznego designu AM:

 

Sam design nie jest zły (jest minimalistyczny i szybko się ładuje, dużo, dużo szybciej niż ten poprzedni), ale grafik nie zadbał niestety zbyt dobrze o typografię / czytelność. Ja bym widział na głównej coś w ten deseń (obecnie na stronie głównej są za duże odstępy i źle się czyta), przepraszam za słabą jakość screena, ale tylko na szybko i poglądowo:

 

g7lc.jpg

 

Główna giełdy to zresztą pikuś, bo w panelu użytkownika (gdzie się spędza więcej czasu) się to mocno zlewa wszystko.

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

co za shit ... :blink: powinna byc rownolegle dostepna stara wersja, ale moze AM postanowil wreszcie wygrzbiecic AZ w konkursie na najgorszy panel obslugi

 

@edit: gdzie mozna sie wylogowac ? ! ?

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie by się to może i podobało gdybym tylko był w stanie się zalogować... za pierwszą próbą.

Edited by Owner

Share this post


Link to post
Share on other sites

@hans: Wylogować się można klikając znak X z prawej srony menu.

 

@Owner: Jaki konkretnie bład masz przy próbie zalogowania?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped - kot mi wyskakuje i ogólnie muli podczas poruszania się w panelu, tak jakby system był mocno przeciążony. Czas przejścia na podstronę >15s.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie odbieraliśmy raz przyznanych bonusów. Co najwyżej kończyliśmy promocję, w której naliczały się nowe.

 

Bzdura, nam odebraliście prawie 500 zł bonusów

 

co za shit ... :blink: powinna byc rownolegle dostepna stara wersja, ale moze AM postanowil wreszcie wygrzbiecic AZ w konkursie na najgorszy panel obslugi

 

@edit: gdzie mozna sie wylogowac ? ! ?

 

 

Już pytałem o wylogowanie ale na razie cisza...ale skoro brak, to znaczy, że firma wpadła na genialny pomysł jak na stałe przywiązać do siebie klienta...:)

 

 

 

 

Domainer...to już wiem skąd pomysł na Twoje forumowe image... :)

 

 

0b7fb1ac966969af38fa38f.1100x1100.jpg

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Korneliusz - które linki? Z maila po otrzymaniu oferty na giełdzie?

 

@Owner - sprawdzę, aczkolwiek widzę że w tej chwili wszystkie strony ładują mi się szybko.

 

@Bazyli - nie odbieraliśmy Ci nigdy żadnych bonusów. Co najwyżej mogły wygasnąć (bo wygasały po 2 miesiącach od przyznania), i nie zdążyłes ich wykorzystać (tak jak "nie zauważyłeś" że masz na koncie niespłacony dług :P )

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped - kot mi wyskakuje i ogólnie muli podczas poruszania się w panelu, tak jakby system był mocno przeciążony. Czas przejścia na podstronę >15s.

 

 

Potwierdzam strasznie muli ta nowa wersja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bazyli - nie odbieraliśmy Ci nigdy żadnych bonusów. Co najwyżej mogły wygasnąć (bo wygasały po 2 miesiącach od przyznania), i nie zdążyłes ich wykorzystać (tak jak "nie zauważyłeś" że masz na koncie niespłacony dług :P )

 

Nie moja sprawa, ale ponieważ mam często do czynienia z zachodnim światem IT, to razie mnie taka nieprofesjonalność (częściej jednak spotykana u nas). Dropped to bardzo nieelegancko publicznie poruszać kwestię czy ktoś ma dług czy nie. Chcecie uchodzić za profesjonalną giełdę to nie bawcie się w taką amatorkę.

Edited by Owner
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×