Jump to content
pb

Przechwytywanie w premium.pl po 19 zł netto :-)

Recommended Posts

Drodzy forumowicze! :wub:

 

Z okazji nastania gorącego lata (mieliśmy ogłosić wczoraj, ale było za zimno ;-) zapraszamy do korzystania z równie gorącej promocji przechwytywania w premium.pl.

Od dziś łapiemy dla Was domeny po 19 zł netto (w trybie normalnym, nie żadne light ;-). Warunki są proste:

- cena 19 zł netto obowiązuje dla domen dodanych w okresie trwania promocji (2-15.07)

- zamówienia dodane w czasie promocji są ważne do 31.08 (do tego dnia mogą być złapane w cenie 19 zł netto)

- po 31.08 zamówienia się dezaktuywują, nie złapiemy więc "niechcący" domeny w wyższej cenie

- ale w każdej chwili będzie można przekształcić je na zamówienia w normalnej cenie.

:-)

 

Zapraszamy do dodawania domen, nie muszą one aktualnie wygasać, można dodać z listy lub wpisując/wklejając samodzielnie:

https://premium.pl/catch/add.html

Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

..mieliśmy ogłosić wczoraj...

hehe :D

 

Pytanko:

Domeny, które są już dodane do przechwycenia nie są objęte promocją.. Czy jeśli je usunę z przechwytywania i dodam chwilę później promocja będzie już ich dotyczyła? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe :D

 

Pytanko:

Domeny, które są już dodane do przechwycenia nie są objęte promocją.. Czy jeśli je usunę z przechwytywania i dodam chwilę później promocja będzie już ich dotyczyła? :)

 

Tak. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Premium.pl planuje przedłużyć tą promocję? Może tak do końca wakacji, czyli do 31.08.2013? ;)

Przecież miałeś już nie przechwytywać w Premium :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam teraz cena 60,27 PLN dla nowe dodane domeny ??? :(

Już poprawione, dzisiejsze zamówienia także.

 

Poza tym miło mi poinformować, że przedłużamy promocję do końca lipca - a więc zamówienia w promocyjnej cenie można składać do 31.07.2013, zaś cena w przypadku złapania domeny będzie obowiązywała do 31.08.2013. :-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz przechwycenie domeny kosztuje tylko 19 zł netto! Domeny które zamówisz między 2.07 a 31.07, złapiemy dla Ciebie za 19 zł.

O jak miło - dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z najlepszych promocji, które w ostatnich latach widziałem pośród firm w branży - tak trzymać! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra wiadomość i jeszcze lepsza decyzja! ;)

 

pb może zdejmiecie przekierowania na aukcje przechwyconych chociaż na czas trwania promocji? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie nie wiem nad czym zachwyty - az miał jakiś czas temu przechwytywanie za 0zł z rejestracją - więc na pewno mówienie o jakichś historycznych promocjach jest nie na miejscu.

 

Raczej powiedziałbym, ze dopiero teraz przechwytywanie w premium może być konkurencyjne cenowo.

Edited by mindryl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie nie wiem nad czym zachwyty - az miał jakiś czas temu przechwytywanie za 0zł z rejestracją - więc na pewno mówienie o jakichś historycznych promocjach jest nie na miejscu.

Jeśli dobre pamiętam pierwszy 5 - więc np. 100 domen:

w az - 1688.15 PLN netto

w premium 1900.00 PLN netto

w premium dla osób, które mają "punkty" - 355.00 PLN netto + "punkty" - więc pytanie, ile są wart te "punkty", ale wg mnie są to domeny tanio zakupione...

 

PS: Poza tym, nawet bez punktów jest to dobry sposób dla domen, które np. zarabiają 20+ PLN roczne - nie warto przedłużać ... - ale jeśli można ich mieć powrotem za 19 PLN - to już raczej tak!

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Pytanie: Czy promocja będzie przedłużona? Jest jakiś taki zamysł...?

Daje domeny do przechwycenia i cały czas pojawia się komunikat o 19 zł i o promocji, która to trwa do 31 lipca. Skoro już nie ściągnięto tego komunikatu to może przedłużcie promocję. Zmieńcie datę w komunikacie na 31 sierpnia .

Taka moja sugestia :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Pytanie: Czy promocja będzie przedłużona? Jest jakiś taki zamysł...?

Daje domeny do przechwycenia i cały czas pojawia się komunikat o 19 zł i o promocji, która to trwa do 31 lipca. Skoro już nie ściągnięto tego komunikatu to może przedłużcie promocję. Zmieńcie datę w komunikacie na 31 sierpnia .

Taka moja sugestia :)

 

Dodawanie domen w promocyjnych cenach zakończyło się w lipcu. Od 1 sierpnia dodane domeny mają już standardowe ceny.

Rzeczywiście komunikat w panelu się zawieruszył. Dzięki za info :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×