Jump to content
pb

Twoje domeny promowane w home.pl - konkurs dla Klientów premium.pl

Recommended Posts

Drodzy forumowicze! :wub:

 

Jak wiecie, obecnie w home.pl trwa kampania promująca giełdę domen home.pl, na której można kupić domeny z premium.pl, z ustawioną ceną Kup Teraz. Zainteresowanie nową usługą wśrod kllientów home.pl jest duże, postanowiliśmy więc z tej okazji ogłosić konkurs i umożliwić Wam wypromowanie Waszych najlepszych domen. Zasady są proste: na stronie: https://premium.pl/kampania-zgloszenia/ możecie zaproponować swoje domeny, które najlepiej pasują do postaci ze zdjęcia - warunkiem jest ustawienie dla danej domeny ceny Kup Teraz, musi ona też być ważna jeszcze przez min. 60 dni. Spośród wszystkich zgłoszeń, wybierzemy najciekawsze propozycje i zajmą one miejsce obecnie promowanych na bannerach domen. Zgłoszenia zbieramy do końca tygodnia, więc nie zwklekajcie! :-)

 

dfz7xZt.png

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W regulaminie, ze domena bedzie aktywna z kup teraz przez 60 dni a co w przypadku, gdy domena zostanie sprzedana przed lub po tym 15 lipca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przemek dopiero teraz spojrzałem - wiesz że Pani w czerwonym u ciebie na zdjęciu jest w zgoła innej pozycji niż po kliknięciu w link? Zgłosiłem już swoje domeny, ale teraz obawiam się że nie trafiłem z tym jednym strzałem, bo można jej pozycje różnie interpretować, że tak powiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram formę promocji domen w home.pl i uważam że ten pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę - jednak zauważyłem iż na stronie home.pl wyświetlają się wyłącznie domeny wystawione pojedynczo na giełdzie Premium. Mam wiele domen w pakietach non-IDN + IDN lub typu mojadomena.pl + moja-domena.pl i chciałbym aby one również mogły być promowane na home.pl. Myślę że z takiej możliwości skorzystałoby wiele osób - dlatego uważam że warto pomyśleć nad taką opcją... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy ma jedno podejście do konkursu? Tzn. można zgłosić tylko jeden zestaw domen?

 

Tak, każdy Użytkownik premium.pl może zgłosić jeden zestaw domen spełniających warunki konkursu (łącznie 6, po jednej do każdej postaci).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie będą promowane te domeny?

 

Najlepsze propozycje domen będą promowane na stronach kampanii reklamowej home.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze propozycje domen (..)

Czyli w grę wchodzą tylko domeny "premium", co dyskwalifikuje przeciętnego obywatela ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie zakapowałam, że domena ma pasować do postaci :P trafiłam wobec tego kulą w płot :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli w grę wchodzą tylko domeny "premium", co dyskwalifikuje przeciętnego obywatela ;)

 

Najlepsze propozycje domen pasujących do postaci ;) oczywiście. Wszyscy mają szansę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie zakapowałam, że domena ma pasować do postaci :P trafiłam wobec tego kulą w płot :P

Hehe ja to samo, właśnie się zorientowałem o co chodzi, a powpisywałem domeny przypadkowo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"d) w przypadku zwycięstwa, Użytkownik zobowiązuje się utrzymać cenę nazwy domeny na giełdzie w opcji „Kup Teraz” co najmniej przez okres 60 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu, nie krócej jednak niż do dnia zakończenia kampanii giełdy domen home.pl umieszczonej na stronie https://home.pl/promocje/gielda"

 

Czy oznacza to, że ustalonej na początku ceny Kup Teraz nie można będzie zmienić w podanym okresie oraz czy podany jest maksymalny okres trwania kampanii giełdy domen home.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"d) w przypadku zwycięstwa, Użytkownik zobowiązuje się utrzymać cenę nazwy domeny na giełdzie w opcji „Kup Teraz” co najmniej przez okres 60 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu, nie krócej jednak niż do dnia zakończenia kampanii giełdy domen home.pl umieszczonej na stronie https://home.pl/promocje/gielda"

 

Czy oznacza to, że ustalonej na początku ceny Kup Teraz nie można będzie zmienić w podanym okresie oraz czy podany jest maksymalny okres trwania kampanii giełdy domen home.pl?

 

Tak, jeśli domena zostanie wybrana do uczestnictwa w kampanii, cena KT będzie musiała być utrzymana przez co najmniej 60 dni. Nie dotyczy to oczywiście sytuacji, gdy domena się sprzeda - po to przecież jest ta kampania. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy gielda.pl by Home będzie widziała oferty domen wystawionych w pakietach oraz oferty domen IDN? Jest realna szansa, że stanie się to przed końcem terminu zgłaszania domen w tym konkursie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy gielda.pl by Home będzie widziała oferty domen wystawionych w pakietach oraz oferty domen IDN? Jest realna szansa, że stanie się to przed końcem terminu zgłaszania domen w tym konkursie?

Mnie natomiast ciekawi po jakim czasie od ustawienia ceny KT na premium.pl oferta pojawia się na stronie home.pl oraz gielda.pl?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontynuując post Dicka:... oraz domeny bez ustawionej ceny. Obecny komunikat "Domena jest niedostępna" jest w takim przypadku mylący.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy gielda.pl by Home będzie widziała oferty domen wystawionych w pakietach oraz oferty domen IDN? Jest realna szansa, że stanie się to przed końcem terminu zgłaszania domen w tym konkursie?

 

W konkursie mogą brać udział wyłącznie domeny z KT, również IDN. Pakiety oraz inne typy ofert na tę chwilę nie są dostępne na giełdzie w home.pl.

 

Pracujemy nad zmianami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie natomiast ciekawi po jakim czasie od ustawienia ceny KT na premium.pl oferta pojawia się na stronie home.pl oraz gielda.pl?

 

Ok 15 min od wystawienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymaliśmy dotychczas wiele ciekawych propozycji. Ponieważ były również takie, które zostały źle dopasowane do postaci postanowiliśmy je odrzucić i jednocześnie dać Użytkownikom szansę na głoszenie kolejnych propozycji.

Jeśli przy Twojej domenie w formularzu: https://premium.pl/homepromo/homepromo.html widzisz komunikat "Odrzucono propozycję" możesz ją edytować i zgłosić ponownie.

Pamiętajcie, że domeny należy wpisywać odpowiednio pod każdą postacią. Miłej zabawy :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok 15 min od wystawienia.

 

a co zrobic jesli taka domena jest na gieldzie premium, ale nie ma jej w wyszukiwaniach home.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musi być spełnione kilka warunków domena z końcówką *.pl (w tym *.com.pl etc/) , ustawiona cena KT i domena musi byc transferowalna obecnie czyli > 5 dni od poprzedniego transferu/rejestracji i chyba 5 dni do wygaśnięcia (nie jestem pewny czy to ostatnie kryterium jest wymagane)

Więcej info w wątku: http://di.pl/topic/93423-skleppremiumpl/page-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musi być spełnione kilka warunków domena z końcówką *.pl (w tym *.com.pl etc/) , ustawiona cena KT i domena musi byc transferowalna obecnie czyli > 5 dni od poprzedniego transferu/rejestracji i chyba 5 dni do wygaśnięcia (nie jestem pewny czy to ostatnie kryterium jest wymagane)

Więcej info w wątku: http://di.pl/topic/93423-skleppremiumpl/page-2

 

a jak domena spelnia ww warunki?

dzieki za linka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jak domena spelnia ww warunki?

dzieki za linka!

Możesz podać nazwę domeny na PW?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×