Jump to content
pb

Darmowe dołączanie do aukcji domen przechwyconych - tylko w AM - polecam ;-)

Recommended Posts

Dodałem sobie do przechwycenia w dropped upatrzoną domenę, bo akurat była to aukcja user premium, więc nie było wyjścia. ;-) Ucieszyłem się, bo prócz mnie dodał ją tylko jeden user i w dodatku był jakiś taki niemrawy, więc pomyślałem że mi łatwo wpadnie. Nie przewidziałem tylko, że dropped w międzyczasie włączy wybranym użytkownikom opcję darmowego (za punkty z bonusów) dołączania do aukcji domen przechwyconych, w związku z czym domenę zgarnął, jeśli się nie mylę, do niedawna zacięty przeciwnik dołączania (przez innych ;-) do aukcji domen przechwyconych. Link do aukcji, dla ciekawych: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1392078

 

Przechwytywanie domen w dropped.pl - polecam (masochistom). ;-)

 

PS. Tak, tak, wiem, w premium.pl też kiedyś było można dołączyć do aukcji "za darmo" - po dzisiejszej aukcji tym bardziej jestem przekonany do tego, że zmiana na obecny model była bardzo dobrą (i fair) decyzją. ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

PS. Tak, tak, wiem, w premium.pl też kiedyś było można dołączyć do aukcji "za darmo" - po dzisiejszej aukcji tym bardziej jestem przekonany do tego, że zmiana na obecny model była bardzo dobrą (i fair) decyzją. ;-)

 

Pod warunkiem, że nie patrzysz na cenę KT w premium :P

 

 

 

Nie przewidziałem tylko, że dropped w międzyczasie włączy wybranym użytkownikom opcję darmowego (za punkty z bonusów) dołączania do aukcji domen przechwyconych,

 

A takiego czegoś nie popieram i dobrze by były gdyby ktoś z AM to wyjaśnił.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod warunkiem, że nie patrzysz na cenę KT w premium :P

Jeśli dla Ciebie nasze ceny KT są "za darmo", to pewnie masz podłogę w salonie wyłożoną pierwszej wody generykami. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli dla Ciebie nasze ceny KT są "za darmo", to pewnie masz podłogę w salonie wyłożoną pierwszej wody generykami. ;-)

 

Niestety zwykłe panele :P

Miałem na myśli to, że osoby które dodały domenę do przechwycenia nie mają złamanego grosza z tego jak ktoś kupi ją przez opcję KT :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem na myśli to, że osoby które dodały domenę do przechwycenia nie mają złamanego grosza z tego jak ktoś kupi ją przez opcję KT :]

Dokładnie - nie raz miałem przypadek na premium, że w licytacji przechwyconej domeny, na której mi bardzo zależało był 1 konkurent i mocno liczyłem na wydatek dużo niższy niż te 1000 zł netto w Kup Teraz. Niestety domeny te w takich cenach schodziły :( Imho może i dobre to rozwiązanie z ustaleniem ceny KT ale raczej tylko dla samej giełdy :(

Myślałem o zasugerowania min. ceny na poziomie np 2000 zł netto ale to też nie byłoby idealne rozwiązanie. B.dobrym było niegdyś na AM dołączanie chyba za 100 zł z jednoczesnym bonusem dla uczestników aukcji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pb: Nie wiedzieć czemu, kiedy (już kilkukrotnie) wybrani klienci Premium mogli kupować przechwycone i wylicytowane domeny za 20% ich wartości, bo uczestniczyli w promocji to nie lamentowałem wtedy w Twoim dziale "Premium.pl" jakie to straszne, że jedni muszą płacić 100% a inni tylko 20% za przechwycone domeny, więc licytują 5 razy więcej niż tamci ;)

 

Ale nie szkodzi, rozumiem z Twojego postu że już więcej tego typu "nie fair" promocji w Premium nie będzie? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ot, chciałem sobie pomarudzić jako klient dropped, nie odbieraj mi tego, bo nieczęsto mam okazję korzystać z Twoich usług. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×