Jump to content
Sign in to follow this  
enzo

sprzedałem domenę na AM i zaczęła wygasać przed zapłatą.

Recommended Posts

witam,

 

sprzedałem domenę na AM poprzez licytację. Nabywca zwleka z zapłatą i domena zaczęła wygasać.

Nie wiem co teraz?

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie masz się czym martwić, problem leży po stronie nabywcy. Kupiłem kiedyś domenę w AM (nie na aukcji, KT) i dopiero po zapłaceniu zauważyłem że już od paru dni wygasa - przez to nie nastąpiła zmiana abonenta (bo nie jest to technicznie możliwe), nie mogłem też wykonać transferu z odnowieniem (tzn. mogłem - ale musiałby potwierdzić dawny właściciel, a nie miałem z nim nawet kontaktu), jedynym wyjściem było odnowienie domeny w AM lub puszczenie jej.

 

[edit] Wybrałem tę drugą opcję, więc nie mogę potwierdzić, czy po odnowieniu wykonuje się poprawnie zmiana abonenta. Niemniej na tę chwilę możesz spokojnie czekać na opłacenie i nie przejmować się niczym.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

rozumiem, a co jeśli nie zapłaci?

wtedy mogę przedłużyć domenę? Będę stratny 10PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nie opłaci, a będziesz chciał przedłużyć, to z pewnością będzie obowiązywała cena z wliczoną opłatą za reaktywację. Upewnij się tylko, czy ostateczny termin płatności (po upłynięciu którego domena będzie uwolniona do Twojej dyspozycji) wypada przed datą spadu domeny...

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×