Jump to content
Sign in to follow this  
igro

dzwonek.pl

Recommended Posts

Również uważam że okolice 1K. Moim zdaniem jeszcze kilka lat temu byłaby warta więcej (jak jeszcze było popularne kupowanie dzwonków na tel) ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@Wania, Enter

Za 1000 to ona by na aukcji poszła w D2D.

 

Dla klienta końcowego 10k-15k

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wania, Enter

Za 1000 to ona by na aukcji poszła w D2D.

 

Dla klienta końcowego 10k-15k

 

Nie wiedziałem za ile poszła w D2D i faktycznie może trochę jej nie doceniłem ale uważam że 15K to kosmos :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 1000 zł chętnie kupię.

 

A ja za 1000 zł chętnie sprzedam opcję na domenę dzwonek.pl

 

W sumie jest coś w tej domenie - ja bym jej nie ograniczał tylko do dzwonków na telefon, moje pierwsze skojarzenie to był szkolny dzwonek i tematyka edukacyjna pod projektem na takiej domenie. Co innego dzwonki.pl - ta już jest ograniczona do dzwonków na telefon.

 

Również dopisałbym się do wycen na kwoty powyżej 10 tys. zł.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szerokie spektrum zastosowań. Mocny generyk i w ogóle nie mam na myśli dzwonków na telefon. Idealna na brand. Ktoś daje 1k w tym wątku jeżeli dobrze przeczytałem? Ja daje 2k! A tak bardziej poważnie (bo nie sądzę, by można było kupić adres tej klasy w takiej cenie to chętnie poznam oczekiwania na PW).

 

Wyceny na poziomie 1k są moim zdaniem ...hehe ...z innej galaktyki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że 6k PLN to jednak max. dla tej domeny (osobiście sprzedałbym nawet trochę taniej).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

thomaso słusznie zauważył że l.poj nie ogranicza domeny tylko do zastosowania dla stronki z dzwonkami. Domena na brand idealna i to dla różnych branży więc i wołać za nią można sporo, pewnie nie mniej niż te 10k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyceny na poziomie 1k są conajmniej krzywdzące dla domeny tej klasy. 10-15k - te wyceny są bardziej realne. Domena o szerokim spektrum zastosowań, niekoniecznie wiążącym się z dzwonkami na telefon. Moje pierwsze skojarzenie, podobnie jak u Thomaso: szkoła. W niejednym portfolio ta domena byłaby (jedyną) perełką. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje pierwsze skojarzenie to dzwonek do drzwi - więc dochodzi kolejne potencjalne zastosowanie.

Realna cena to 10-20k. Życzę powodzenia w sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1000 zł to faktycznie tylko w D2D, ale 15K za taką domenę to chyba jednak zbyt dużo. Stawiałbym na 7-9K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×