Jump to content
Domenatorix

Automatyczna wycena strony

Recommended Posts

Niedawno trafiłem na stronkę zippozap.com, która zaskakująco trafnie wyceniła kilka podanych jej polskich domen, a dzisiaj jakby się ,,zepsuła" i podaje wyniki strasznie niskie wyceny (np. google.pl warte tylko $182.91 ;-)). Zauważyliście to? Znacie jakieś podobne strony do tej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

(...)

podaje wyniki strasznie niskie wyceny (np. google.pl warte tylko $182.91 ;-))(...)

Dobrze podaje... Jak na literówkę od gogli (takich okularów), to i tak nieźle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno trafiłem na stronkę zippozap.com, która zaskakująco trafnie wyceniła kilka podanych jej polskich domen, a dzisiaj jakby się ,,zepsuła" i podaje wyniki strasznie niskie wyceny (np. google.pl warte tylko $182.91 ;-)). Zauważyliście to? Znacie jakieś podobne strony do tej?

Zaskakująco trafnie? Daruj sobie tego rodzaju strony, to więcej niż strata czasu.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie narzędzia służą wyłącznie nabijaniu portfela ich właścicielom, albo poprzez kliknięcia w adwordsy albo bardziej bezczelnie, gdy taka automatyczna wycena jest płatna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaskakująco trafnie? Daruj sobie tego rodzaju strony, to więcej niż strata czasu.

Tak, nawet był podany ruch dla każdej wpisanej przeze mnie domeny, co było najbardziej zadziwiające. Ale może to była podobna strona, której adresu sobie nie zapisałem.

 

Takie narzędzia służą wyłącznie nabijaniu portfela ich właścicielom, albo poprzez kliknięcia w adwordsy albo bardziej bezczelnie, gdy taka automatyczna wycena jest płatna.

Dramatyzujesz. Handel domenami też służy nabijaniu portfela właścicielom, a w reklamy nikt Ci nie każe klikać, w dodatku można je łatwo zablokować ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo jestem kontent tą trafną wyceną :D. Przeciętnie, wartość moich domen wyceniona za pomocą omawianego narzędzia to od kilkudziesięciu tysięcy do kilkuset tysięcy dolarów za sztukę.

 

Jestem bogaty! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×