Jump to content
Sign in to follow this  
Icebreaker

e-sponsorki.pl

Recommended Posts

e-sponsorki.pl

 

Witam,

 

Co sądzicie o takim pakiecie domen :

e-sponsorzy.pl, e-sponsorki.pl

 

Jest coś warte? można czekać na kk ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja subiektywna opinia jest taka, ze gdy szukalem domeny pod portal z anonsami itp, to te domeny odrzucilem odrazu. Jakos to e i myslnik psuja zabawe, samo e bylo by ok :) Jak dla mnie domeny slabe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze by sie przydały esponsorzy.pl i esponsorki.pl.

Rozumiem że przeznaczenie ma być takie jak dla sponsorki.pl, jeśli ktoś będzie chciał skopiować taką stronę może sięgnąć po Twoje domeny, także jakieś szanse są.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja subiektywna opinia jest taka, ze gdy szukalem domeny pod portal z anonsami itp, to te domeny odrzucilem odrazu. Jakos to e i myslnik psuja zabawe, samo e bylo by ok :) Jak dla mnie domeny slabe.

tu nie sposób się nie zgodzić że domeny sponsorki/sponsorzy . pl zdecydowanie lepsze. Jednak chyba nie każdy dysponuje budżetem wysokie xx xxx zł / niskiego xxx xxx zł taki jaki posiadasz Ty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie posiadam takiego budzetu to po pierwsze. Po drugie dlaczego odrazu tak "agresywnie"? Bo nie spodobaly mi sie twoje domeny? Poprostu gdybym mial stawiac serwis takiego typu to napewno nie uzylbym tych domen, tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie posiadam takiego budzetu to po pierwsze. Po drugie dlaczego odrazu tak "agresywnie"? Bo nie spodobaly mi sie twoje domeny? Poprostu gdybym mial stawiac serwis takiego typu to napewno nie uzylbym tych domen, tyle.

pewnie nie jesteś świadomy wartości domeny takiej jak sponsorzy.pl :) a właśnie mniej więcej taki budżet jest niezbędny do zakupu tej domeny. I nie jest to wcale agresywnie :) bo gdyby mi się w pełni podobały i był ich pewien nie dawałbym tych domen do wyceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×