Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

Kredytbank.pl problemy

Recommended Posts

Nie będzie już Kredyt Banku tylko BZ WBK.
Obecnie trwa proces łączenia tych dwóch systemów i dosyć często pojawiają się jakieś awarie.

 

We wrześniu strona internetowa kredytbank.pl zostanie zamknięta, a jej adres będzie przekierowany na bzwbk.pl


http://www.bzwbk.pl/mikrosite/fuzja/wstep.html

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

okres rozliczeniowy mija w styczniu. oczywiscie domena oplacona na rok naprzod. Awaria to byc moze cos z dns-ami,moze podlaczyli pod inny serwer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą trudno mi zgodzić się z tym co jest napisane na stronie Bankiera.

Sam korzystam z KB i po pierwsze byłem uprzedzany o zmianach a po drugie w bankowości elektronicznej nigdy nie korzystałem z adresu kredytbank.pl tylko kb24.pl

Z tej strony korzystam dzień i w dzień i anu razu nie miałem problemów z zalogowaniem się do niej.

O problemach z awarią dowiedziałem się dopiero z Infolinii gdy chciałem wycofać jedną transakcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą pytanie do tych, którzy się znają na S.A. Czy można gdzieś znaleźć informacje za ile Kredyt Bank S.A. odsprzedał domeny przelew.pl i kredyt24.pl? Takie rzeczy znajdują się w jakichś raportach (np. które S.A. przedstawia akcjonariuszom), czy niekoniecznie? Domeny były własnością KB, ale nie zostały przejęte przez BZWBK, tylko zmieniły abonenta na osobę fizyczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie rzeczy znajdują się w jakichś raportach (np. które S.A. przedstawia akcjonariuszom), czy niekoniecznie?

Niekoniecznie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

obie domeny wymienione przez PB sa ZACNE ;) , szkoda ze nie poznamy kwot

 

Ciekawe czy sam KB je zna. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×